Інтерфакс-Україна
18:09 05.02.2018

Первинний ринок вживаних авто в Україні в січні зріс у 2,4 раза

2 хв читати
Первинний ринок вживаних авто в Україні в січні зріс у 2,4 раза

Частка вживаних легкових автомобілів на первинному ринку легкових авто України в січні зросла до 44% порівняно з 31% у першому місяці 2017 року, повідомляє асоціація "Укравтопром".

За її даними, загалом у січні на облік поставлено 11,787 тис. легкових авто, зокрема 5,163 тис. імпортованих уживаних (у 2,4 раза більше, ніж у січні-2017).

Найбільший попит минулого місяця мали автомобілі європейського походження, з яких лідирує Volkswagen (791 авто), на другій позиції Renault (757 од.), на третій - Skoda (515 од.).

Також до ТОП-10 січневого рейтингу первинного ринку авто з пробігом увійшли: Ford - 334 од., Opel - 304 од., BMW - 270 од., Nissan - 234 од., Toyota - 216 од., Audi - 203 од. і Peugeot - 192 од.

Як повідомлялося, в 2017 році первинний ринок уживаних легкових автомобілів в Україні зріс у 3,3 раза порівняно з 2016 роком - до 56,744 тис. од. (без урахування авто на іноземній реєстрації), а обсяги продажу нових легкових - на 25%, до 82,3 тис. од.

За оцінками експертів, великий потік уживаного імпорту почав викликати складнощі з реалізацією автомобілів на внутрішньому ринку. Зокрема, у цілої низки марок імпорт "свіжих" вживаних авто вже переважає над продажами бренда з наявного парку авто.

В Україні з серпня 2016 року діє закон, що дозволяє фізособам ввозити один уживаний автомобіль на рік за значно заниженими ставками акцизного податку.

ОСТАННЄ

НБУ сподівається на врахування його інфляційних цілей урядом

НБУ сподівається на вирішення зовнішньоторговельного дефіциту в середньостроковій перспективі природним шляхом

НБУ фіналізує законопроєкт для подання заявки на отримання еквівалентності в банківському регулюванні ЄС

Укргазбанк надав TBF Group EUR5 млн на енергоефективні проєкти

НБУ сподівається на прийняття Радою змінених законопроєктів щодо фінмоніторингу для вступу в SEPA

НБУ лобіює внесення РФ до "сірого списку" ЄС

НБУ вивчає питання переходу на євро, проте курсоутворюючою валютою для України залишається долар

Уряд за липень компенсує 135,9 млн грн за придбану аграріями вітчизняні с/г техніку та обладнання

Україні вдасться уникнути рецесійних явищ та мати прискорене зростання після війни, вважають у НБУ

Експортні квоти на вершкове масло не вичерпані, внутрішній попит не активізувався

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА