10:56 06.02.2018

Курс біткоїна опустився нижче за $6000 уперше з листопада

2 хв читати
Курс біткоїна опустився нижче за $6000 уперше з листопада

 Криптовалюти надалі дешевшають у вівторок на тлі сигналів щодо посилення регулятивного нагляду за ринком, а також глобального відпливу коштів інвесторів із ризикованих активів.

Курс біткоїна під час торгів опустився нижче відмітки у $6000 уперше з листопада минулого року - до $5995,58, свідчать дані Coin Desk.

На 10:15 кч курс біткоїна становив $6156,13, що на 11% нижче за рівень на закриття попередньої сесії.

Альтернативні криптовалюти - Ripple, Ether і Litecoin - також різко дешевшають.

Згідно з даними агентства Bloomberg, два американські регулятори планують звернутися до Конгресу з пропозицією взяти під федеральний контроль платформи для торгівлі криптовалютами.

Голови Комісії з термінової ф'ючерсної торгівлі сировинними товарами (CFTC) і Комісії з цінних паперів та бірж (SEC), як очікується, будуть на слуханнях у банківському комітеті Сенату США у вівторок.

За оцінками coinmarketcap.com, капіталізація ринку криптовалют загалом скоротилася більш ніж на $500 млрд від початку січня на тлі посилення регулятивного нагляду у низці країн світу.

Голова Європейського центрального банку (ЄЦБ) Маріо Драгі в понеділок заявив, що біткоїн та інші криптовалюти є "дуже ризикованими активами", до купівлі яких варто ставитися з великою обережністю.

"Віртуальні валюти є дуже волатильними. Їхня ціна повністю спекулятивна", - заявив М.Драгі, виступаючи в Європарламенті.

За його словами, апетит банків до криптовалют поки що є "обмеженим". Проте нещодавні події, "такі як поява на ринку ф'ючерсів на біткоїн, можуть підштовхнути і європейські банки до відкриття позицій у біткоїнах".

М.Драгі зазначив, що підрозділ ЄЦБ, що відповідає за питання контролю ринків - Єдиний механізм нагляду (Single Supervisory Mechanism, SSM), - працює над "виявленням потенційних пруденційних ризиків, якими цифрові активи можуть бути для фінансових інституцій".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Українсько-болгарська комісія з економічного співробітництва проведе засідання в II півріччі 2018 року

Порошенко і президент SOCAR обговорили можливість виробництва високоякісного авіапалива в Україні

Кабмін проголосував за перепідпорядкування ДФС безпосередньо уряду

Капінвестиції в Україні в I кв.-2018 зросли на 37,4%

ЄК очікує від України плану відмови від PSO за 2-3 роки

Недонадходження доходів держбюджету в I-кв. зумовлено тимчасовим зниженням надходження ПДВ на імпорт

Віце-президент ЄК Шефчович очікує від України швидких рішучих кроків в анбадлінгу "Нафтогазу" та конкурсу на партнера в управлінні ГТС

Держборг України у квітні скоротився в доларовому виразі на 0,41%

Гройсман про міністра Данилюка: Таке враження, що він вирішив змінити місце роботи і виглядати жертвою в ситуації, що склалася

Бізнесмен Хмельницький хоче розширити UNIT.City в Києві до 26 га

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА