18:50 08.02.2018

Уряд України затвердив ремонт у 2018 р. ділянок двох автодоріг майже на 2 млрд грн

2 хв читати
Уряд України затвердив ремонт у 2018 р. ділянок двох автодоріг майже на 2 млрд грн

Уряд України затвердив перелік об'єктів капітального та поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Н-03 Житомир - Чернівці та обсяги бюджетних коштів для їх фінансування у 2018 році.

Відповідне розпорядження №75-р від 7 лютого, ухвалене на виконання вимог Бюджетного кодексу України, оприлюднено на веб-сайті уряду в четвер.

Згідно з поясненням до документа, зокрема, в рамках відповідної бюджетної програми планується поточний середній ремонт зазначеної автодороги в Житомирській області протяжністю 34,7 км з обсягом фінансування 297,517 млн грн, у Хмельницькій області - протяжністю 9,6 км з обсягом фінансування 302,481 млрн грн, у Чернівецькій області - протяжністю 32,7 км з обсягом фінансування 400 млн грн.

Загальний обсяг фінансування становить 1 млрд грн із введенням в експлуатацію 77 км автодороги.

Крім того, розпорядженням №74-р від 7 лютого Кабмін затвердив перелік об'єктів капітального та поточного середнього ремонту автодороги загального користування державного значення Р-46 Харків - Охтирка у 2018 році та обсягів бюджетних коштів для їх фінансування.

Зокрема, планується в рамках відповідної бюджетної програми виконати ремонт автодороги Р-46 Харків - Охтирка на всій її протяжності (104 км) загальною вартістю 982,2 млн грн, з них у Сумській області - 21,9 км (зокрема два мости) на 219,6 млн грн, у Харківській області - 81,7 км (зокрема один міст) на 762,6 млн грн.

Як раніше повідомляв міністр інфраструктури Володимир Омелян, Україна в 2018 році розраховує профінансувати дорожню галузь приблизно на 50 млрд грн. За його словами, з 1 січня 2018 року регіональні дороги передано на баланс місцевої влади. Крім того, з цієї самої дати розпочав роботу Державний дорожній фонд, надходження до якого очікуються в сумі 32,6 млрд грн.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Кабмін через 10 днів отримає уточнений макропрогноз на три роки

Мінсоцполітики пропонує Кабміну призначити заступником міністра соцполітики директора департаменту соцполітики Вінницької міськради Попову

Кабмін визначив уповноважені банки для виплати пенсій, грошової допомоги та зарплати бюджетникам

Порошенко проінспектував хід ремонту дороги державного значення Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь

Кабмін призначив держсекретарем Міненерговугілля Немчинова

Кабмін розподілив 300 млн грн субвенції місцевим бюджетам на компенсацію вартості житла інвалідам та членам сімей загиблих в АТО

Кабмін схвалив добровільний внесок України до Ради Європи в $400 тис.

ОТГ використовували 2,5 млрд грн бюджетних коштів без "дорожньої карти" - Рахункова палата

Транзит газу через Україну після завершення планових ремонтів на початку травня збільшився до 240 млн куб. м/добу

Кабмін України має намір домовитися з Францією про підтримку в створенні єдиної української системи авіаційної безпеки та захисту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА