Інтерфакс-Україна
21:07 11.02.2018

Велика Британія втратить близько $ 350 млрд, якщо залишить ЄС без торгової угоди

1 хв читати
Велика Британія втратить близько $ 350 млрд, якщо залишить ЄС без торгової угоди

Економіка Великої Британії втратить 348 млрд доларів протягом 15 років, якщо вийде з Євросоюзу без торговельної угоди з Брюсселем. Про це свідчать дані дослідження платформи The Best for Britain Group, повідомляє The Independent.

Як йдеться в повідомленні, такі прогнози засновані на витоку урядової інформації.

Згідно зі сценарієм, якщо Лондону все ж вдасться досягти угоди з Брюсселем щодо вільної торгівлі, падіння ВВП Сполученого Королівства за 15 років складе 181 млрд доларів.

Якщо уряд королівства змінить позицію і збереже членство Великої Британії у митному союзі і єдиному європейському ринку, втрати складуть близько 72 млрд доларів.

Голова The Best for Britain Group Марк Маллок-Браун зазначив, що Brexit найсильніше вдарить по сферах охорони здоров'я, освіти і соціальних послуг королівства.

Раніше повідомлялося, що вихід Британії зі складу ЄС без угоди обійдеться Лондону в € 90 млрд.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

IFC та "ОТП Лізинг" оголосили нову програму розвитку МСП та підтримки сталої енергетики в Україні на EUR50 млн

Уряд перерозподілив ще 30,6 млн грн на підтримку діяльності університетів Миколаївщини - Свириденко

Аграрії намолотили 24,8 млн тонн зернових з 55% площ, поки врожай на 12,8% менше аніж на цю дату торік

Товарообіг Varus.ua через "Нову пошту" у I пів.-2025 виріс в 1,61 раза

Норвегія виділила "Нафтогазу" майже $100 млн на закупівлю природного газу

АМКУ розгляне справу про набуття "Київстаром" контролю над власником сервісу Tabletki.ua "МТПК"

Заступник голови НБУ Ніколайчук став першим заступником замість Рожкової

Perfect Group вийшов із двох спільних з Saga Development проєктів ЖК

"Укрзалізниця" обговорює майбутнє вагоноремонтного напряму з бізнесом з опціями оренди, продажу та ДПП

Київський ТРЦ "РайON" розширить tenant mix завдяки оптимізації площі супермаркету

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА