Інтерфакс-Україна
12:14 12.02.2018

АМКУ дозволив депутату Демчаку купити понад 50% акцій РВС Банку

1 хв читати
АМКУ дозволив депутату Демчаку купити понад 50% акцій РВС Банку

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дав дозвіл депутату від фракції "Блок Петра Порошенка" (входить до урядової коаліції), заступнику голови парламентського комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності Руслану Демчаку на купівлю понад 50% акцій РВС Банку, повідомила прес-служба АМКУ.

Як повідомила прес-служба АМКУ, комітет також надав дозвіл Олександру Стецюку на безпосереднє придбання більше 25% акцій РВС Банку і отримання контролю над РВС Банком шляхом отримання в управління від Р.Демчака акцій фінустанови.

Нацбанк України на початку листопада 2016 року скасував статус перехідного для РВС Банку, затвердив його статут і видав повну банківську ліцензію.

За даними НБУ, на 1 січня 2017 року О. Стецюк опосередковано через ТОВ "Українська бізнес група" володів 100% акцій банку.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 жовтня 2017 за розміром активів РВС Банк посідав 77-ме місце (361,873 млн грн) серед 88 чинних фінустанов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відміна ATM у торгівлі з ЄС зачіпає 17 тарифних квот, Україна сподівається вирішити проблему днями – Свириденко

НБУ оштрафував "НоваПей" на 90,7 млн грн, ТАСкомбанк на 11 млн грн та "ПрофітГід" на 6,4 млн грн

Сума наданих енергокредитів у травні зменшилась у 5 разів, а сума схвалених зросла у 13,5 разів – НБУ

НБУ чекає від уряду додаткові аргументи подовження валютних розрахунків за групою товарів до 270 днів

Зміна статутів ОГТСУ та "Укренерго" спрямована на посилення позицій керівників компаній перед НР – Галущенко

Дефіцит жита і подорожчання житнього хлібу в 2025/2026 МР буде 100% – галузева асоціація

Мінагрополітики не обмежуватиме експорт олійних культур заради завантаження переробних підприємств – міністр агрополітики

Надходження до місцевих бюджетів по ПДФО зросли на 20%, по акцизному податку - на 38% - Шмигаль

Міжнародні резерви України в травні зменшилися на 4,6% – до $44,5 млрд

Україна за 2 міс. має домовитися про збільшення квот, інакше у серпні-вересні агроекспорт в ЄС зупиниться

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА