20:32 12.02.2018

Білий дім запросив $ 24 млрд для модернізації ядерних сил

2 хв читати
Білий дім запросив $ 24 млрд для модернізації ядерних сил

Адміністрація США просить на модернізацію американських ядерних сил $ 24 млрд, йдеться в проекті бюджету на 2019 рік.

Згідно з документом, "запит становить $ 24 млрд з метою модернізувати і підтримати всі три компонента ядерної тріади - наземної, морської і повітряної, так само як і командування ядерних сил, системи контролю і комунікацій".

Також в документі йдеться, що кошти ядерного стримування США відіграють ключову роль для безпеки та процвітання як самих США, так і зарубіжних союзників і партнерів.

Проект бюджету США на 2019 рік опубліковано в понеділок. Пропозиції адміністрації США тепер будуть винесені на розгляд Конгресу.

Президент США Дональд Трамп заявив в понеділок, що його адміністрація має намір модернізувати ядерні озброєння, щоб гарантувати лідерство США в цій сфері. "У нас будуть абсолютно модернізовані і якісно нові ядерні сили, і я сподіваюся, нам не доведеться їх використовувати", - сказав він.

"Я сподіваюся, в майбутньому ми зможемо їх скоротити, і насправді це буде залежати від того, що будуть робити інші (країни - ІФ). Але ми завжди будемо номер один в цій області, в усякому разі, поки я президент", - зазначив Трамп.

Раніше США оприлюднили нову ядерну доктрину. Згодом в держдепартаменті США пояснили, що в доктрині увагу Вашингтона направлено на Росію, Китай, Іран і Північну Корею.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА