19:06 13.02.2018

Bitfury Group продала китайській Chong Sing Holdings дата-центр в Тбілісі, побудований за $ 30 млн

Bitfury Group продала китайській Chong Sing Holdings дата-центр в Тбілісі, побудований за $ 30 млн

Міжнародний провайдер інфраструктури блокчейн-транзакцій Bitfury Group, що володіє в Грузії двома дата-центрами, продала один з них, розташований в Тбілісі, китайській компанії Chong Sing Holdings, повідомив член наглядової ради Bitfury Georgia Епрем Урумашвілі журналістам у вівторок.

"Це посилить наші відносини з китайськими партнерами і допоможе компанії продовжити успішне розширення на азіатському ринку", - сказав Е.Урумашвілі.

При цьому він не назвав суму угоди.

Дата-центр потужністю 40 МВт у вільній індустріальній зоні Тбілісі Bitfury відкрила в кінці 2015 року. Вартість об'єкту склала $ 30 млн. Основною його діяльністю є вироблення криптовалюти і надання блокчейн-сервісу іншим компаніям.

Bitfury Group володіє в Грузії також дата-центром, потужність якого становить 20 МВт, в місті Горі (регіон Шида Картлі в центральній частині Грузії). У створенні обох центрів разом з компанією брав участь Фонд співінвестування Грузії, який вклав в ці проекти $ 20 млн.

Chong Sing Holdings - фінансово-технологічна компанія, яка пропонує споживачам в 24/7-режимі онлайн фінансові сервіси. У сферу її діяльності входять блокчейн-технологія і засновані на ній платіжні системи. Акції холдингу торгуються на Гонконгській фондовій біржі.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА