08:17 14.02.2018

Нафта Brent подорожчала до $ 62,78 за барель

2 хв читати
Нафта Brent подорожчала до $ 62,78 за барель

Ціни на нафту стабільні в середу після незначної і різноспрямованої зміни за підсумками попередньої сесії.

Ціна квітневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures у середу піднялася на $ 0,06 (0,1%) - до $ 62,78 за барель. У вівторок контракти подорожчали на $ 0,13 (0,21%) - до $ 62,72 за барель.

Вартість ф'ючерсу на нафту WTI на березень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) опустилася до цього часу на $ 0,03 (0,1%) - до $ 59,16 за барель. За підсумками попередньої сесії контракти подешевшали на $ 0,1 (0,17%) - до $ 59,19 за барель.

Звіт Міжнародного енергетичного агентства (МЕА), оприлюднений у вівторок, був сприйнятий ринком як неоднозначний. З одного боку, МЕА підвищило прогноз збільшення глобального попиту на нафту, а з іншого - попередило про ймовірне зростання видобутку сланцевої нафти в США.

МЕА підвищило прогноз зростання попиту на нафту в 2018 році на 100 тис. барелів на добу (б / д) - до 1,4 млн б / д. Проте, темпи підвищення попиту будуть нижче, ніж в 2017 році, коли вони склали 1,6 млн б / д.

Окрім того, згідно з прогнозом МЕА, видобуток нафти з країн не-ОПЕК в цьому році перевищить зростання попиту.

"Нові та переглянуті дані показують невелике поліпшення балансу на початку 2018 року, але основний посил минулого місяця залишається незмінним і дуже ясним: в 2018 році швидкозростаючий видобуток нафти в країнах не-ОПЕК, очолюваний США, ймовірно, буде рости швидше попиту", - зазначається в огляді МЕА.

Агентство також відзначило, що сильне зростання попиту в 2017 році, незначне збільшення видобутку нафти з боку країн не-ОПЕК і зусилля учасників угоди ОПЕК + щодо обмеження нафтовидобутку привели до істотного падіння запасів нафти в країнах ОЕСР.

"Зниження запасів нафти в розвинених країнах, зазначене МЕА, є позитивним фактором для ринку в короткостроковій перспективі", - цитує MarketWatch аналітика Sevens Report Тайлера Річі.

"Однак МЕА стала вже третьою з важливих організацій, поряд з Управлінням з інформації в галузі енергетики (EIA) Міненерго США і ОПЕК, яка підкреслила той факт, що видобуток нафти в США зростає, - говорить експерт. - На даний момент це є домінуючим фактором для цін на нафту ".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА