09:53 16.02.2018

Кабмін схвалив випуск облігацій "Укрзалізниці" на 2 млрд грн у 2018 році

2 хв читати
Кабмін схвалив випуск облігацій "Укрзалізниці" на 2 млрд грн у 2018 році

 Кабінет Міністрів України на засіданні 13 лютого 2018 року схвалив фінансовий план ПАТ "Укрзалізниця", тим самим схваливши закладений до нього планований випуск облігацій ПАТ на 2 млрд грн, повідомив журналістам його голова Євген Кравцов.

"Ми зберегли у фінплані випуск облігацій на 2 млрд грн, вважаємо, що це правильний підхід. У нас було бажання здійснити випуск восени минулого року, але оскільки у нас було достатньо власних коштів на той момент і ситуація на внутрішньому ринку була не такою сприятливою, ми вирішили відкласти випуск до 2018 року. Попередньо плануємо здійснити розміщення наприкінці другого - у третьому кварталі цього року", - сказав він під час інспекційної поїздки на будівництво Бескидського тунелю в четвер.

Проте він зазначив, що для випуску має бути потреба в таких коштах.

"У нас немає мети розміститися лише для того, щоб розміститися, ми розраховуватимемо на хороше освоєння Capex. Крім того, Національний банк підняв ставку, і це серйозно збільшило вартість ресурсів", - зазначив голова "Укрзалізниці".

За його словами, ПАТ має намір таким випуском облігацій залучити ширше коло інвесторів, іноземні банки, щоб знизити вартість ресурсів.

Як повідомлялося, ПАТ "Укрзалізниця" в 2018 році передбачило залучення позик у сумі 18,7 млрд грн, зокрема випуск внутрішніх облігацій на 2 млрд грн і повернення позик у сумі 14,4 млрд грн, виходячи з розрахунку за курсом 29,2 грн/$.

Згідно з фінпланом підприємства, станом на 1 січня 2018 року залишок за фінансовими зобов'язаннями очікується у розмірі 39,1 млрд грн за тим же курсом, а на кінець 2018 року залишок планується в сумі 44,2 млрд грн за курсом 30,1 грн/$. Таким чином кредитний портфель ПАТ у гривні за рік зросте на 13%.

"Укрзалізниця" також планує погашення довгострокових кредитів у сумі 12,5 млрд грн, з яких 2,5 млрд грн - згідно з графіками погашення, 10 млрд грн - у рамках рефінансування діючих зобов'язань. Окрім того, планується погасити безвідсоткову позику ДП "Фінінпро" на 0,5 млрд грн і зобов'язання за фінансовим лізингом на 1,4 млрд грн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ціни на електроенергію для малих непобутових споживачів з 1 липня зростуть на 10-25%

АРМА довіряють багато зарубіжних партнерів - голова Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні

"Нафтогаз" у серпні призупинить імпорт газу для його закачування до ПСГ без вирішення питання про наявність грошей на його закупівлю -

BlaBlaCar не має наміру виходити на український ринок з BlaBlaBus

ЄБРР може надати "Нафтогазу" кредит EUR60 млн на закупівлю газу

Сервіс BlaBlaBus має намір вийти на український ринок

ПриватБанк обіцяє винагороду за інформацію, яка допоможе затримати осіб, що підірвали банкомат у Харкові

На Київському бронетанковому заводі спростовують звинувачення в махінаціях на 9 млн грн при закупівлі запчастин для ремонту БТР-3

Консультації з МВФ щодо нової програми для України розпочнуться після виборів - Смолій

НБУ в 2019 р. планує ввести в обіг монету номіналом 5 грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА