Інтерфакс-Україна
13:19 20.02.2018

Усі спільні проекти Міноборони та "Укроборонпрому" мають бути успішними - Полторак

1 хв читати
Усі спільні проекти Міноборони та "Укроборонпрому" мають бути успішними - Полторак

Міністр оборони України Степан Полторак заявляє про повну готовність нарощувати співпрацю з держконцерном "Укроборонпром", зокрема у сфері реформи оборонно-промислового комплексу (ОПК) країни для забезпечення ефективного переозброєння Збройних Сил України.

Як повідомила прес-служба українського оборонного відомства, під час зустрічі з членом наглядової ради "Укроборонпрому" Ентоні Тетером С.Полторак наголосив на важливості успішного проведення реформи ЗСУ та ОПК в умовах воєнної агресії РФ, і акцентував увагу на необхідності консолідації зусиль обох сторін у цій сфері.

Нагадавши, що ефективне переозброєння армії неможливе без сучасних оборонних розробок, він констатував: "Укроборонпром має величезний потенціал, і його потрібно конструктивно використовувати".

"Я готовий до повної співпраці та сприяння в діяльності концерну. Всі наші спільні проекти просто зобов'язані бути успішними", - додав міністр оборони.

С.Полторак також висловився за активізацію співпраці з науковими установами Національної академії наук України та налагодження міжнародної кооперації з відповідними науковими центрами країн-партнерів.

За словами Е.Тетера, наразі наглядова рада "Укроборонпрому" аналізує діяльність держконцерну та заходи щодо вдосконалення своєї роботи. Він висловив сподівання, що посилення координації з оборонним відомством "дасть результат" і сприятиме підвищенню продуктивності співпраці.

Як повідомлялося, наприкінці січня уряд призначив членом НР "Укроборонпрому" за квотою Кабінету Міністрів екс-голову Агентства передових оборонних дослідницьких проектів США (DARPA, 2001-2009), зарубіжного радника держконцерну з серпня 2016 року Е.Тетера.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Інвестконцепція Dragon Capital та Amber Infrastructure перемогла у відборі для Фонду реконструкції України від ЄК

ЄІБ надав Кредобанку портфельну гарантію на EUR6 млн для розширення кредитування ММСБ

"Доньки" МХП поручилися за можливий новий випуск його облігацій на суму до $1 млрд

Rozetka за 9 міс.-2025 заробила дві третини загального виторгу десятки лідерів онлайн-ритейлу – дослідження

РФ сьогодні атакувала 15 об’єктів критичної інфраструктури в Україні

Аналітичні центри пропонують поріг ПДВ для ФОПів у 6 млн грн замість ініційованого урядом 1 млн грн

Ситуація на правому березі Києва погіршилася до рівня лівого берега – CEO YASNO

Необхідно створити енергетичні батальйони для прифронту та забезпечити доплати ремонтним бригадам енергетиків – Шмигаль

Рада не змогла призначити Шмигаля першим віцепрем'єром — міністром енергетики

Торік було введено 762 МВт нової газової генерації, але темп потрібно прискорювати – Шмигаль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА