13:46 20.02.2018

Влада Києва запропонує ДТЕК передати акції "Київенерго" місту після реорганізації компанії

2 хв читати
Влада Києва запропонує ДТЕК передати акції "Київенерго" місту після реорганізації компанії

Влада Києва запропонує енергохолдингу "ДТЕК" передати місту акції "Київенерго" після виділення зі складу компанії електричного блоку, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

"Зараз, як відомо, в" Київенерго "проходить реорганізація: компанія буде розділена на три. Одній з них, яка власне буде і далі називатися "Київенерго", відійде тепловий блок з базисом комунального майна. Наразі ми запропонуємо акціонерам передати акції цієї компанії місту. З погляду безперебійності ведення бізнесу (в тепловому сегменті - ІФ) касових розривів, отримання дозволів це буде значно краще і легше (ніж передача комунальних мереж від "Київенерго" до КП "Київтеплоенерго" - ІФ)", - сказав він.

П.Пантелєєв додав, що відповідна ініціатива, схвалена комісією Київради з питань житлово-комунального господарства в понеділок, у вівторок буде розглядатися щодо майна.

Як повідомлялося, раніше передбачалося, що КП "Київтеплоенерго" візьме на баланс теплові мережі столиці після розірвання договору столиці з ПАТ "Київенерго" 27 квітня 2018 року.

На порядку також питання вливання столицею в "Київтеплоенерго" 7,4 млрд грн для прийому теплоенергетичного комплексу столиці від "Київенерго", забезпечення його подальшого стабільного функціонування (закупівлі техніки, матеріалів, засобів зв'язку, комп'ютерної техніки, організації диспетчерської служби, авансових платежів за газ ).

У грудні 2017 року акціонери ПАТ "Київенерго" в рамках закону "Про ринок електроенергії" вирішили виділити зі складу компанії оператора систем розподілу - ПрАТ "ДТЕК Київські електромережі".

"Київенерго" експлуатує практично всі енергетичні об'єкти, розташовані в столиці, за винятком Дарницької теплоелектроцентралі. Структурам СКМ Ріната Ахметова належить 97,4% акцій "Київенерго".

Загрузка...

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА