Інтерфакс-Україна
17:51 22.02.2018

Agrohub здійснить дослідження інноваційних пріоритетів агрогалузі

1 хв читати
Agrohub здійснить дослідження інноваційних пріоритетів агрогалузі

Організація Agrohub, що просуває інновації в аграрний сектор України, в 2018 році здійснить дослідження для виявлення інноваційних пріоритетів окремих агрокомпаній і галузі в цілому.

Згідно з прес-релізом організації, дослідження "Інноваційні пріоритети" (Innovation Agenda) допоможе агрокомпаніям сформувати та задокументувати запит на технології, побудувати процес інтеграції нових технологій і розпочати практичну взаємодію зі стартапами, підприємцями, науковими інститутами.

"Це відправна точка для системного розвитку інновацій у будь-якій компанії. В результаті у компанії з'являється документ, який відповідає на три питання: які інновації у нас у пріоритеті; яким чином ми їх впроваджуватимемо; якого ефекту очікуємо", - пояснила засновник і директор Agrohub Юлія Порошенко, слова якої наведено в прес-релізі.

Методологія дослідження — діагностика агрокомпаній, виявлення їхніх пріоритетних потреб, побудова ефективної моделі впровадження інновацій — як внутрішніх, так і за концепцією Open Innovation.

Дослідження здійснюватиметься за підтримки міжнародної компанії Civitta. Зацікавленість в Innovation Agenda вже підтвердили кілька агрокомпаній, зокрема агрохолдинг "ІMK" та агропромислова група Agricom.

Проект фінансуватиметься агрокомпаніями-замовниками.

Agrohub - організація, що сприяє проникненню інновацій в український агросектор та об'єднує зусилля численних гравців у галузі для досягнення колективних переваг. Восени 2017 року Agrohub спільно з компанією "Миронівський хлібопродукт" і технологічним кластером Radar Tech запустив акселератор аграрних інновацій MHP Accelerator. Також організація уклала освітнє партнерство з Києво-Могилянською бізнес-школою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Fitch підтвердило рейтинг України "обмежений дефолт" та погіршило прогноз ВВП на 2025р до 2,5%

США запровадять 50% мита на товари з ЄС із 1 червня — Трамп не очікує торговельної угоди

Україна та США завершили необхідні процедури для створення Американсько-українського інвестфонду

Понад 450 МВт додаткової генерації встановлено в Україні завдяки сприянню ПРООН

Словаччина готова виділити EUR84 млн на відновлення об'єктів "Укренерго"

Девелопери підкреслюють необхідність розширення фінансування та спрощення доступу населення до "єОселі"

"Укренерго" використає досвід Ісландії як одного з лідерів технологій підвищення ефективності високовольтних електромереж

Уряд затвердив план дій для подолання кризової ситуації на ринку нафти та нафтопродуктів

Уряд запроваджує процедуру державної реєстрації ГМО

Понад 17 тис. сімей придбали житло за програмою "єОселя"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА