Інтерфакс-Україна
17:09 27.02.2018

Конфлікт менеджменту "Нафтогазу" і груп в уряді не повинен визначати майбутнє компанії - Копач

1 хв читати
Конфлікт менеджменту "Нафтогазу" і груп в уряді не повинен визначати майбутнє компанії - Копач

Конфлікти між менеджментом НАК "Нафтогаз України" і групами впливу в Кабінеті Міністрів не повинні визначати майбутнє компанії.

Таку думку висловив директор секретаріату Енергетичного співтовариства Януш Копач на Uкrainian Energy Forum-2018 у Києві у вівторок.

"Якщо навіть існують конфлікти між менеджментом "Нафтогазу" і певними групами в уряді, треба пам'ятати: "Нафтогаз" - українська компанія, яка вам ще знадобиться, її варто зберегти", - сказав він.

У свою чергу віце-прем'єр Володимир Кістіон зазначив, що треба орієнтуватися на повну картину того, що відбувається, не звужуючи погляд до позиції однієї зі сторін.

"Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Холдинг є монополістом із транзиту та зберігання природного газу в підземних сховищах, а також із транспортування нафти трубопровідним транспортом територією країни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін затвердив порядок перетворення держпідприємства в державне некомерційне товариство

Саудівська Аравія в жовтні помітно знизить ціни на нафту для Азії та Європи

Без структурної реформи системи протимінної діяльності очищення сільгоспугідь розтягнеться на десятиліття - Рахункова палата

Україна пропонує хвостосховища та відходи ГМК як альтернативні родовища ритичних матеріалів – Мінекономіки

Соболев: Мінекономіки та НБУ напрацьовують механізми для вдосконалення валютного контролю

Україна оголосила конкурси на угоди з розподілу продукції на Межигірську та Свічанську вуглеводневі ділянки

"Енергоатом" від початку року сплатив 102 млрд грн за послугу ПСО й покрив 100% її вартості за січень-серпень

ПриватБанк та IFC запустили механізм розподілу ризиків на $100 млн для МСП та торгових гарантій на $20 млн

Обсяг індійського дизпалива на ринку не перевищує 10% – директор А-95

Валютні інтервенції НБУ третій тиждень тримаються на рівні біля $0,5 млрд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА