Інтерфакс-Україна
07:08 02.03.2018

Мадуро пообіцяв підвищити мінімальну зарплату в Венесуелі до $ 2

1 хв читати
Мадуро пообіцяв підвищити мінімальну зарплату в Венесуелі до $ 2

Президент Венесуели Ніколас Мадуро пообіцяв підвищити мінімальну зарплату в країні на 58%. Про це повідомляє El Nacional.

За словами глави держави, з 1 березня мінімальна зарплата зросте з 248 тис. до 392,5 тис. боліварів. Як повідомляє El Nuevo Herald, співвідносячи цю суму з фактично використовуваним в країні курсом національної валюти, усталеному на чорному ринку, обіцяне підвищення зарплати наблизилося до $ 2.

За офіційним курсом нова мінімальна зарплата перевищила $ 12.

За 2017 рік Мадуро шість разів оголошував про підвищення мінімальної зарплати.

Венесуела переживає економічну кризу, галопуючу інфляцію і дефіцит товарів первинного споживання на тлі політичної нестабільності. Так, за 2017 рік інфляція перевищила 2600% .У лютому Венесуела очолила десятку "найнещасніших економік світу" за версією Bloomberg. У тому ж місяці країну тимчасово позбавили права голосу в Генасамблеї ООН через борги за членськими внесками.
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Американська Chevron вивчає можливість купівлі зарубіжних активів ЛУКОЙЛу

"Укрзалізниця" має в 5 разів більше електровозів ніж тепловозів – голова правління

НАБУ пропонує Нацбанку та Раді запровадити облік ввезення готівкової валюти в Україну

ЄС розглядає можливість виділення Україні гранту в розмірі EUR90 млрд, якщо план щодо використання активів РФ провалиться

Bolt прагне довести кількість жінок-водійок до 50%, нині їх менше 10%

"Укрнафта" розпочала продаж зимового дизпалива

Молокопереробні підприємства надають найбільші знижки на сметану і вершки - аналітики

"Ліси України" на форвардних торгах на І пів.-2026 реалізували 100% виставленої на продаж лісопродукції

Місія МВФ почала дискусії в Києві щодо нової програми EFF

"Нафтогаз" і грецька DEPA Commercial досягли оперативних та довгострокових домовленостей щодо поставок газу – глава НАК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА