11:31 02.03.2018

Міненерговугілля розпорядилося перевести генерувальні компанії з газу на мазут - Насалик

2 хв читати

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України розпорядилося перевести генерувальні компанії з газу на мазут, повідомив міністр Ігор Насалик.

"План дій, який передбачений, починаючи з сьогоднішнього дня, передбачає переведення генерувальних компаній з газу на мазут. Це дасть нам можливість заощадити близько 15-20 млн куб. газу", - повідомив І.Насалик з трибуни українського парламенту під час години запитань до уряду в п'ятницю.

Як повідомлялося, 1 березня прес-служба ПАТ "Укртрансгаз" повідомила, що російський "Газпром" з початку 2018 року жодного разу не забезпечив тиск на вході в ГТС України, відповідне хоча б мінімальним умовам транзитного контракту.

"Станом на 1 березня тиск в транзитних магістральних газопроводах на вході в українську ГТС впало до мінімального значення в цьому році - 50,3 кгс/см кв. Транзитний контракт передбачає дотримання російською стороною тиску газу в магістральних газопроводах на вхідний точці ГВС "Суджа" в діапазоні 60-65 кгс/кв. см... у січні-лютому 2018 року "Газпром" систематично не виконував техумови, подаючи газ до українського кордону при фактичному тиску на рівні 51-59 кгс/кв. см", - зазначено в повідомленні.

Глава НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв заявляє про дефіцит газу в Україні в обсязі близько 10 млн куб. м на добу через морози і відмови "Газпрому" в його поставках, і пропонує ввести обмеження на споживання газу в країні 3-4 березня.

"Укртрансгаз", 100% якого належить НАК "Нафтогаз України", експлуатує систему магістральних газопроводів і 12 підземних сховищ газу країни загальною активною ємністю 31 млрд куб. м. Пропускна здатність газотранспортної системи (ГТС) України на вході становить 288 млрд куб. м, на виході - 178,5 млрд куб. м, зокрема в країни Європи - 142,5 млрд куб. м, Молдову - 3,5 млрд куб. м.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"УАВтормет" критикує метпідприємства за зниження закупівельних цін на брухт, що призвело до падіння його заготівель

Україна обговорює зі СБ нову програму гарантій під запозичення

НБУ допускає скасування норми про обов'язковий продаж експортної виручки

НБУ завершив пілотний проект е-гривня, оцінює перспективи інструменту

"Укрзалізниця" призначила 17 додаткових поїздів до 8 березня

Україна у 2018 році відкрила 85 нових ринків збуту агропродукції

Модель підтримки ВДЕ в Україні необхідно вдосконалити з урахуванням світового досвіду - Міненерговугілля

Комітет ВР із питань паливно-енергетичного комплексу розгляне законопроект про "зелені" аукціони 26 лютого

Україна в 2018 році закупила ядерне паливо на $523 млн - Держстат

Кабмін затвердив граничний обсяг кредиту під часткову гарантію СБ у $630 млн і граничну ставку - 5,9% річних

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА