Інтерфакс-Україна
12:53 02.03.2018

Трійка найбільших мобільних операторів сплатила майже 2,5 млрд грн за ліцензії 4G в діапазоні 2600 МГц

1 хв читати

Мобільні оператори "Київстар", "Vodafone-Україна" і lifecell за підсумками проведеного тендеру сплатили до державного бюджету за ліцензії на подання зв'язку в форматі 4G в діапазоні 2600 МГц 2,456 млрд грн, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес -служба операторів.

Так, компанія "Vodafone-Україна" сплатила 631 млн грн за два виграних на тендері лоти, компанія lifecell - 909,25 млн грн, а "Київстар" - 916,3 млн грн.

Всі компанії провели оплату за ліцензії 1 березня 2018 року.

Всі три оператори також внесли тендерні гарантії за участь в торгах на 4G-ліцензії в діапазоні 1800МГц, торги з голосу за яким відбудуться 6 березня.

Як повідомлялося, велика трійка українських мобільних операторів за підсумками тендера зобов'язалася сплатити 2,456 млрд грн за 80 МГц в діапазоні 2600 МГц за право розгорнути на них зв'язок стандарту 4G.

lifecell придбав два лоти сумарно на 30 МГц за 909,25 млн грн, "Київстар" - три лоти сумарно на 30 МГц за 916,3 млн грн і "Vodafone-Україна" - два лоти сумарно на 20 МГц за 631 млн грн.

ОСТАННЄ

ЄБРР надав Креді Агріколь банку гарантію для кредитування бізнесу на EUR150 млн

Швеція виділяє новий пакет цивільної допомоги Україні на суму EUR100 млн

ЄБРР надасть "Укргідроенерго" EUR75млн та розраховує на доповнення його інвестгрантами на EUR20 млн

Торговельні площі першого та мінус першого поверхів ТОК "Gulliver" відкриють з 12 грудня 2025 року

Врожай картоплі в сезоні-2025 в Україні на 50% вище за торішній – Інститут картоплярства

Мін’юст спростовує інформацію щодо "нових правил" купівлі нерухомості з 1 січня 2026 року

Клієнти банків отримали змогу в режимі 24/7 відстежувати проходження своїх платежів – НБУ

Бізнес у листопаді погіршив оцінки ділової активності нижче нейтрального рівня – НБУ

Підвищення "Укрзалізницею" тарифів на вантажоперевезення критично вплине на агроекспорт - ВАР

"Будшляхмаш" у середині 2026р. планує почати випуск автомобільних рам в Броварах в новому виробничому комплексі - Кисилевський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА