Інтерфакс-Україна
15:40 02.03.2018

"Газпром" "негайно" розпочинає процедуру розірвання контрактів із "Нафтогазом" на постачання і транзит газу в Стокгольмі

1 хв читати

"Газпром" після рішення Cтокгольмського арбітражу не на свою користь заявив про ініціювання розірвання контрактів на постачання і транзит газу з НАК "Нафтогаз України".

Голова правління "Газпрому" Олексій Міллер заявив журналістам: "Стокгольмський арбітраж, керуючись подвійними стандартами, ухвалив асиметричне рішення щодо контрактів на постачання і транзит газу з НАК "Нафтогаз України". Отже, рішення арбітражу суттєво порушило баланс інтересів сторін за цими контрактами".

"Арбітри аргументували своє рішення різким погіршенням стану української економіки. Ми категорично проти того, щоб за наш рахунок вирішувалися економічні проблеми України. В такій ситуації продовження дії контрактів для "Газпрому" є економічно недоцільним і невигідним", - сказав він.

"Газпром" змушений негайно розпочати процедуру розірвання контрактів з НАК "Нафтогаз України" на постачання і транзит газу в Стокгольмському арбітражі", - заявив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Доступ української аграрної продукції на ринки ЄС обговорили на засіданні Українсько-польської міжурядової комісії

Винороби Європи в шоці від погрози Трампа запровадити мита у 200% на ввезення їхньої продукції

НЕФКО вже завершило 24 проєкти у межах програми “Зелене відновлення України"

Обленерго повідомляють про можливі аварійні ситуації в електромережах внаслідок сильного вітру 13-14 березня

"Хмельницькобленерго" з початку березня отримало від постачальників 3 тис. вимог на відключення е/е споживачам

"Украерорух" в межах проєкту CEF дослідить динаміку обладнання літаків сучасною системою спостереження

Україна і Туреччина домовились збільшити обсяги торгівлі агропродукцією

"Укрфінжитло" вивчає можливість залучення іноземних банків до програми "єОселя"

"Рівнеазот" відновив роботу після вимушеної перерви через нестабільне електропостачання

Середня зарплата українців у лютому-2025 зросла на 2% - Work.ua

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА