Інтерфакс-Україна
17:54 05.03.2018

"Нафтогаз" наразі не бачить підстав для розірвання договору з "Газпромом" щодо транзиту - Вітренко

1 хв читати
"Нафтогаз" наразі не бачить підстав для розірвання договору з "Газпромом" щодо транзиту - Вітренко

НАК "Нафтогаз України" зацікавлений у збереженні транзиту російського газу територією України і готовий виконувати договір про транзит із "Газпромом", підписаний у 2009 році із внесеними до нього змінами у рамках рішень Стокгольмського арбітражу.

"Наша позиція полягає в тому, що ми не бачимо наразі підстав для розірвання договору (з "Газпромом") на транзит", - заявив головний комерційний директор НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко на прес-конференції в Києві в понеділок.

"Як мінімум з того, що ми бачимо в поясненнях "Газпрому" і пропозиціях, які вони роблять щодо перегляду контракту і навіть його розриву, вони видаються нам неприйнятними", - додав представник НАК.

Ю.Вітренко уточнив, що договори з "Газпромом" про постачання і транзит газу від 2009 року передбачають певну процедуру, якої треба дотриматися у разі бажання розірвати їх: за договором про постачання треба попередити про це контрагента за 30 днів, а за договором про транзит - за 45 днів, а у разі невдачі подальших переговорів слід звернутися до Стокгольмського арбітражу.

Інформація про розрив договорів, озвучена "Газпромом", наразі стосується лише наміру "Газпрому" звернутися до арбітражу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські аграрії опанують європейські вимоги і стануть частиною європейської агроспільноти не пізніше 2035р - думка

Валютні інтервенції НБУ впали за тиждень на 40,6% на фоні збільшення купівлі валюти населенням

НБУ відкликав ліцензію СК "Джерело страхування" та виключив страховика з Держреєстру фінустанов

Лідери українського ритейлу в І півріччі збільшили виручку на 17% - дослідження

GORO Mountain Resort відкрив для інвестицій другий готель комплексу ONDE

В НБУ вірять в побудову в Україні локального ринку капіталу

Фонд гарантування вкладів фізосіб повернув зі США близько $44 млн Промінвестбанку

"Кернел" у 2025ФР збільшив чистий прибуток на 42%, у 2026р відновить "ТрансБалкТермінал" та розвиватиме ВДЕ

ОПЕК+ у листопаді збільшить квоту з видобутку на 137 тис. б/д, але з урахуванням компенсацій зростання має бути більш помірним

Кабмін ввів у наглядову раду УЗ колишню єврокомісарку Беньковську та ексочільника ДФС Мокляка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА