Інтерфакс-Україна
07:05 06.03.2018

Економіка Китаю посіла друге місце в світі за підсумками 2017 року

1 хв читати
Економіка Китаю посіла друге місце в світі за підсумками 2017 року

За підсумками економічного розвитку в 2017 році Китай посів друге місце серед найбільших економік світу, заявив журналістам голова Держкомітету КНР з розвитку і реформ Хе Ліфен.

"У 2017 році ВВП Китаю досяг 82,7 трлн юанів, що відповідає $ 12,2 трлн за обмінним курсом на 31 січня минулого року. За цим показником ми відстаємо від першої економіки світу - США - на $ 7 трлн, але перевершуємо третю економіку світу - Японію - на ті ж $ 7 трлн. Ми продовжуємо займати друге місце серед світових економік, що аж ніяк не просто", - повідомив він на прес-конференції сесії Всекитайських зборів народних представників (ВЗНП, вищий орган державної влади Китаю), що проходить  в Пекіні.

Чиновник звернув увагу, що приріст ВВП протягом минулого року склав $ 900 на душу населення.

Він нагадав, що в перші роки проведення реформи в країні ставилося завдання довести весь ВВП до 2000 року до $ 800 на душу населення.

За словами Хе Ліфена, в 2018 році, за розрахунками, близько 60% економічного зростання Китаю буде досягнуто за рахунок споживання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ощадбанк надав гарантії за контрактами на EUR837 млн на закупку БПЛА у 4-х українських виробників

Україна надолужить відставання за Ukraine Facility та має намір отримати всі заплановані на 2025 р. EUR12,5 млрд – Мінекономіки

Мінекономіки зберігає прогноз зростання ВВП України у 2025р. 2,6-2,7%

Нову версію Плану України для Ukraine Facility має затвердити Рада ЄС до кінця вересня - Соболев

Нацбанк оцінив зростання ВВП України в II кв.-2025 у 1,1% й очікує прискорення в III-IV кв. до 2,4% та 3,5%

Ощадбанк оголосив конкурс з відбору голови правління

Аграрії намолотили майже 15,5 млн тонн зернових з 39% площ, поки врожай на 38,8% менше на цю дату торік

Кожен вагон "Укрзалізниці" у липні-25 перевіз у середньому на 14% більше пасажирів ніж у липні-24

Kasta у співпраці з банком "Кредит Дніпро" та Visa запустила власний банкінг

США з 7 серпня запроваджують мита щодо 68 країн і ЄС, їхній розмір - від 10% до 41%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА