Інтерфакс-Україна
15:20 12.03.2018

Порошенко сподівається на розумний баланс у дискусії з МВФ про ціни на газ після рішення Стокгольмського арбітражу

1 хв читати
Порошенко сподівається на розумний баланс у дискусії з МВФ про ціни на газ після рішення Стокгольмського арбітражу

Президент України Петро Порошенко вважає, що під час переговорів представників України з Міжнародним валютним фондом (МВФ) мають бути враховані рішення Стокгольмського арбітражу щодо контрактів між НАК "Нафтогаз України" і ПАТ "Газпром", що дасть змогу знайти розумний баланс у питанні ціни на газ.

"Діалог з Фондом потрібен. Ухвалення рішень Стокгольмським арбітражем, зміна цінового паритету є новими обставинами, які мають бути враховані. Упевнений, що Міністерство фінансів, яке проводить ці переговори, й інші парламентери докладуть максимум зусиль, які дадуть змогу знайти розумний баланс між необхідністю співпраці з кредиторами та інтересами українських домогосподарств", - сказав президент на зустрічі з представниками бізнес-спільноти в Києві в понеділок.

П.Порошенко зазначив, що співпраця з МВФ залишається пріоритетом для України, і необхідно зробити все, щоб цю співпрацю було продовжено.

"Ми робимо все можливе для того, щоб у рамках дискусії з нашими партнерами з Міжнародного валютного фонду зробити максимум можливого, щоб ця співпраця була продовжена. Це пріоритет мій, це пріоритет уряду, це пріоритет парламенту, всієї нашої команди", - сказав глава держави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Банки розділилися в оцінках ймовірності зниження ставки НБУ у четвер – опитування

Енергосистема потребує приватних інвестицій для покриття дефіциту генерації – очільник "Укренерго"

Повернення валютної виручки у 2025 зросло на 5% – НБУ

Рада може схвалити два законопроєкти щодо промислового безвізу із ЄС у лютому – віцепрем’єр

Мінфін перед очікуваним зниженням облікової ставки НБУ знову знизив ставки гривневих ОВДП

Рішення уряду щодо мобільної генерації формують нову логіку енергетичної стійкості – RSE Group Ukraine

Україна та Польща домовилися про збільшення на 20% до кінця квітня потужностей для імпорту газу – Шмигаль

"Ліси України" планують подвоїти інвестиції у 2026р та збільшити заготівлю деревини на 2 млн куб. м — гендиректор

НКРЕКП відтермінувала видачу ліцензії "Харківським тепломережам" як правонаступнику "Харківводоканалу" через борг за е/е в 4,9 млрд грн

"Ліси України" планують подвоїти інвестиції у 2026р. та збільшити заготівлю деревини на 2 млн куб. м — гендиректор

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА