Інтерфакс-Україна
13:44 14.03.2018

Кабмін звільнив заступника глави Міненерговугілля Прокопіва

1 хв читати
Кабмін звільнив заступника глави Міненерговугілля Прокопіва

Кабінет Міністрів України звільнив заступника міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Прокопіва, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" віце-прем'єр-міністр Павло Розенко.

"Прокопіва звільнили", - сказав він після засідання уряду в середу.

Як повідомлялося, на початку березня радник глави Міненерговугілля Максим Білявський повідомив агентству "Інтерфакс-Україна", що І.Прокопів подав у відставку.

І.Прокопив із серпня 2014 року по березень 2017 року обіймав посаду президента "Укртрансгазу" (УТГ).

У вересні 2016 року розпочалася активна фаза протистояння між керівництвом "Нафтогазу" і "Укртрансгазу", коли Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) перебрало на себе функції з управління УТГ у частині зміни правління та наглядової ради компанії, а також затвердження її фінплану та інвестпрограми, тоді як раніше це входило до компетенції правління "Нафтогазу України".

За словами І.Прокопіва, ініціатива щодо зміни перепідпорядкування оператора ГТС з НАК на МЕРТ належала йому, оскільки у керівництва НАК і УТГ різні бачення майбутнього оператора щодо бізнесів з управління магістральними газопроводами, ПСГ та сервісними службами, а також на обсяги закупівель обладнання для виробничих потреб.

У середині лютого 2017 року правління НАК "Нафтогазу України" за погодженням із наглядовою радою відсторонило його від обов'язків президента "Укртрансгазу", а в середині березня - проголосувало за відставку.

У квітні 2017 року І.Прокопіва було призначено заступником глави Міненерговугілля.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль обговорив з делегацією МВФ видатки на оборону на 2025-2026 рр.

"Нафтогаз" та уряд опрацьовують механізми вирішення боргової проблеми в теплопостачанні – глава НАК

Доходи держбюджету за 8 міс.-2025 зросли на 24,2%, видатки – на 23,7%

Більше половини підприємців очікують зростання бізнесу у 2026 році - ЄБА

НБУ має намір уніфікувати вимоги до структури власності надавачів фінпослуг в одному нормативно-правовому акті

Ситуація з падінням цін на енергоринку 1-5 вересня адекватна сезонним факторам – ексміністерка енергетики

Пишний про регулювання ринку ВА: Ми не хочемо жодного трансферу наших монетарних повноважень

ТЕС мають план Б з імпортом вугілля на випадок втрати видобутку через обстріли РФ – член наглядради "Укренерго"

Стан готовності основних секторів до опалювального сезону понад 80% - Свириденко

Керівництво та наглядова рада "Нафтогазу" зустрілися з місією МВФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА