17:12 14.03.2018

Гройсман прогнозує запуск фонду розвитку інновацій у липні

2 хв читати
Гройсман прогнозує запуск фонду розвитку інновацій у липні

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман прогнозує старт роботи фонду розвитку інновацій в Україні вже в липні поточного року, про це він написав у Twitter.

"Рада з розвитку інновацій: цьогоріч ми виділили 50 млн грн на фонд розвитку інновацій, що розпочне роботу вже в липні. Ці гроші зможуть профінансувати до 80 українських стартапів. Кожен з них отримає від $ 25 тис. до $ 75 тис.", - повідомив В.Гройсман.

У свою чергу, заступник міністра фінансів України Оксана Маркарова заявила, що ідею створення фонду з підтримки стартапів позитивно сприйняв бізнес.

"Прозорий, максимально віддалений від чиновників фонд відповідно до найкращих моделей, які спрацювали в Ізраїлі, Франції та інших країнах, в який ми залучимо додаткові співінвестіціі від наших міжнародних партнерів і, можливо, бізнесу, може бути справжнім центром стартаперської системи у великій інноваційній галактиці України" , - написала вона в Twitter.

За словами О.Маркарової, з наступного вівторка рада з розвитку інновацій в Україні, створена в минулому році, розпочне активну роботу із запуску фонду і формування його майбутніх органів, як у рамках спеціально створеної робочої групи, так і спільно з експертами і громадськістю.

Як повідомлялося, в липні 2017 року В.Гройсман підтримав ідею створення "фонду фондів" для підтримки українських стартапів на умовах державно-приватного партнерства.

Влітку 2016 року представники інвестиційного та IT-ринків звернулися до президента України Петра Порошенка за підтримкою державою ідеї створення "фонду фондів" для інвестування в наявні та новостворені венчурні фонди і IT-стартапи.

Раніше, в травні 2016 року, з пропозицією створити в Україні протягом найближчих двох років до 10 фондів сумою від $ 30 млн для інвестування у венчурні проекти, в яких партнерами держави виступили б іноземні компанії, виступив на конференції в Києві засновник і глава GIZA Ventures Зеєв Холцман (Zeev Holzman). За його словами, згодом інвестори могли б викупити з відсотками частку держави, яка становила б у таких фондах до 50%.

Засновник GIZA Ventures зазначив, що така програма показала дуже високу ефективність в Ізраїлі і була б корисна для розвитку внутрішнього IT-ринку і розширення його частки на міжнародному IT-ринку.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Гройсман: "білий" бізнес не має постраждати від посиленого контролю на митниці під час боротьби з контрабандою

Наглядова рада НСТУ пропонує Кабміну створити спецфонд із фінансування суспільного мовлення за рахунок 50% надходжень ренти за РЧР

МЕРТ і ДІФКУ відберуть на конкурсі інноваційні проекти для держпідтримки

Гройсман доручив Мінфіну та Міненерговугілля підготувати пропозиції щодо погашення зарплатних боргів перед шахтарями

Гройсман обіцяє побороти схему контрабанди нафтопродуктів через танкери в нейтральних водах

Кабмін підтримав план дій щодо боротьби з контрабандою

Кабмін із силовими відомствами напрацював загальний план дій із боротьби з контрабандою на митниці

Садівники за програмою компенсації вартості садженців спрямували заявок на 100 млн грн

Україна є важливим напрямом інвестицій для ЄБРР - перший віце-президент банку

Порошенко та Гройсман схвалюють рішення Європарламенту щодо нової програми макрофінансової допомоги Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА