Інтерфакс-Україна
11:32 16.03.2018

ПАТ "Агрохолдинг Авангард" у 2017 р. скоротило чистий збиток у 2,2 разу

1 хв читати
ПАТ "Агрохолдинг Авангард" у 2017 р. скоротило чистий збиток у 2,2 разу

 ПАТ "Агрохолдинг Авангард", що об'єднує птахофабрики однойменного агрохолдингу, найбільшого виробника яєць в Україні, завершило 2017 рік із чистим неконсолідованим збитком 183,14 млн грн, що майже в 2,2 разу менше, ніж чистий неконсолідований збиток за підсумками 2016 року (403,43 млн грн).

Згідно з повідомленням ПАТ про проведення зборів акціонерів 28 квітня 2018 року, його непокритий збиток у 2017 році становив 11,84 млн грн, тоді як роком раніше було зафіксовано нерозподілений прибуток 71,3 млн грн.

Активи ПАТ у 2017 році зросли на 9,8% - до 43,43 млрд грн. Сумарна дебіторська заборгованість збільшилася на 21,8% - до 24,34 млрд грн, поточні зобов'язання скоротилися на 5,5% - до 36,2 млрд грн.

"Авангард" - вертикально інтегрований холдинг, що спеціалізується на виробництві яєць і яєчних продуктів, є найбільшим гравцем на українському ринку.

Агрохолдингу належать 19 птахофабрик, 10 ферм із вирощування курей-несучок, три інкубатори, шість комбікормових заводів, три елеватори, завод із виробництва яєчних продуктів "Імперово Фудз". Компанія експортує свою продукцію на ринки Близького Сходу, Африки, Азії, СНД та ЄС. Акції "Авангарду" у формі глобальних депозитарних розписок торгуються на Лондонській фондовій біржі з травня 2010 року.

ОСТАННЄ

Ексголова "Нафтогазу" попереджає про можливе подорожчання газу після ударів Ізраїлю по газовій інфраструктурі Ірану

Монопольне становище "Енергоатому" та обмежений імпорт сприяють найвищій ціні української е/е в Європі – ексміністерка енергетики

Зростання цін на нафту сповільнилося до вечора, Brent торгується біля $74 за барель

На зовнішні ринки в червні поставлено 1,2 млн тонн зерна - Мінагрополітики

До кінця липня напрям “Ремонт і виробництво” УЗ виготовить третину річного плану рейкової накладки

Ощадбанк з початку 2025р. надав великому бізнесу енергокредитів на EUR87 млн

Курс євро до гривні сягнув історичного максимуму – 48,08 грн/1EUR

"Харківводоканал" заборгував "Харківобленерго" приблизно 2 млрд грн за розподіл е/е

Шикеринець, Немчинов, Саловський та Пушкар очолили рейтинг кандидатів на посаду члена НКРЕКП

"Ліси України" вперше закуплять партію харвесторів для формування лісу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА