09:46 20.03.2018

"Укргазвидобування" продаватиме своє паливо під торговою маркою Shebel

2 хв читати
"Укргазвидобування" продаватиме своє паливо під торговою маркою Shebel

ПАТ "Укргазвидобування" продаватиме вироблене Шебелинським ГПЗ паливо (А-92, А-95, ДП, LPG) під торговою маркою Shebel, повідомив комерційний директор компанії Сергій Федоренко на презентації в понеділок.

У рамках презентації між УГВ і столичної мережею АЗК KLO був підписаний меморандум про співпрацю на три роки. Паливо також реалізується в розташованій в Харківській області мережі УГВ (бренд U.GO).

С.Федоренко під час презентації нагадав, що німецький концерн BASF розробив пакет присадок для поліпшення низькотемпературних характеристик дизельного палива випуску Шебелинського ГПЗ.

"Ми рік працювали з BASF над тим, щоб розробити дизельну присадку для нашого зимового дизпалива, спеціально під нашу сировину. Ми її отримали саме під цю зиму. Наше завдання, щоб всі паливо, яке виходить з "Шебелинки", мало той самий пакет присадок", - зазначив він.

Як повідомлялося, Шебелинський ГПЗ у 2017 році знизив переробку нафтової сировини на 0,7% (на 3,7 тис. тонн) порівняно з 2016 роком - до 493,5 тис. тонн. Частка ШГПЗ в загальній структурі переробки сировини ПАТ "Укргазвидобування" за 2017 рік становила 96,7% (493,5 тис. тонн з 510,3 тис. тонн).

"Укргазвидобування", 100% акцій якого належить НАК "Нафтогаз України", є найбільшою газодобувної компанією України, що забезпечує близько 75% загального видобутку газу в країні.

Компанія також експлуатує Шебелинський ГПЗ, Яблунівське відділення з переробки газу, технологічний цех стабілізації конденсату "Базилівщина" і 19 АЗС у Харківській області, які реалізують нафтопродукти і зріджений газ власного виробництва. ШГПЗ з 2018 повністю перейшов на виробництво нафтопродуктів стандарту Євро-5.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Нафтогаз" у березні знизить ціну на природний газ для промспоживачів

"Укрзалізниця" призначила 17 додаткових поїздів до 8 березня

Україна у 2018 році відкрила 85 нових ринків збуту агропродукції

Модель підтримки ВДЕ в Україні необхідно вдосконалити з урахуванням світового досвіду - Міненерговугілля

Комітет ВР із питань паливно-енергетичного комплексу розгляне законопроект про "зелені" аукціони 26 лютого

Кабмін затвердив граничний обсяг кредиту під часткову гарантію СБ у $630 млн і граничну ставку - 5,9% річних

НБУ підготував проект плану заходів щодо посилення фінмоніторингу

Black Iron підписала меморандум із Glencore про проведення переговорів щодо фінансування проекту випуску ЗРС на Шиманівському родовищі

Комітет постійних представників країн ЄС схвалив поправки до газової директиви - джерело

Промінвестбанк вважає законними свої дії зі стягнення боргу "Укрзалізниці"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА