Інтерфакс-Україна
10:32 20.03.2018

НКРЕКП каратиме обленерго за несплату споживачам компенсації за якість електропостачань

2 хв читати
НКРЕКП каратиме обленерго за несплату споживачам компенсації за якість електропостачань

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) запідозрило обленерго в несплаті споживачам компенсацій за гарантовані стандарти поставок електроенергії.

"У 2017 році компенсації були надані вісьмома компаніями 913 споживачам на суму 116,95 тис. грн... Водночас у 2017 році компенсації повинні були отримати майже 120 тис. споживачів. Це може свідчити про невиконання компаніями вимог порядку або надання недостовірної інформації в формах звітності", - йдеться в повідомленні регулятора.

За словами глави НКРЕКП Дмитра Вовка, комісія має намір домогтися виплати обленерго компенсації споживачам за результатами перевірок.

"НКРЕКП в 2018 році під час проведення перевірок особлива увага приділить виконання компаніями вимог порядку про надання компенсацій споживачам. У разі підтвердження порушення порядку компанії будуть зобов'язані надати споживачам компенсації в подвійному розмірі. Крім того, відповідно до порядку, комісія ухвалить рішення про вилучення зі структури тарифів на передачу/постачання електроенергії за регульованим тарифом коштів в п'ятикратному розмірі від суми невиплаченої компенсації", - підкреслюють в регуляторі.

За даними комісії, в 2017 році 90% зафіксованих компенсацій (808 споживачам на суму 105,9 тис. грн) були надані ПАТ "Одесаобленерго" і ПрАТ "Київобленерго".

НКРЕКП здійснює державне регулювання діяльності суб'єктів природних монополій в електроенергетиці, теплопостачання, нафтогазовому комплексі, централізованому водопостачанні та водовідведенні, переробки та захоронення побутових відходів, а також забезпечує проведення цінової і тарифної політики в цих сферах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"ДТЕК Енерго" планує щорічно викуповувати євробонди на суму до $100 млн та просить змін до умов їх випуску

Ціни на будівельно-монтажні роботи в Україні у I кварталі зросли на 6,7% – Держстат

Збитки від шахрайських операцій з картками у 2024р зросли на 37% за скорочення їх кількості на 1% – НБУ

Ідея санкцій ЄС проти Nord Stream 2 розрахована на те, щоб відлякати будь-яких інвесторів - ЄК

Експорт зерна із початку 2024/25 МР досяг 36,4 млн тонн - Мінагрополітики

Arricano продовжує реставраційні роботи на пам’ятках культурної спадщини на Лук’янівці

Інтерпайп зібрав представників 26 компаній-клієнтів на оз.Гарда в Італії для зміцнення стосунків

Українським морським коридором експортовано близько 76 млн тонн зерна

Уряд виплатив українцям кешбек за березень

Правекс Банк виграв справу щодо понад $3 млн у спорі з клієнтом банківського сейфа

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА