12:39 21.03.2018

Україна розірвала програму економічного співробітництва з РФ на 2011-2020 роки

2 хв читати
Україна розірвала програму економічного співробітництва з РФ на 2011-2020 роки

Кабінет Міністрів України розірвав програму економічного співробітництва з Росією на 2011-2020 роки.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання уряду в середу.

Кабмін, зокрема, припинив дію цього документа, а також доручив Міністерству закордонних справ України в установленому порядку поінформувати уряд Росії.

Як повідомлялося, 7 червня 2011 року на той час прем'єр-міністри Росії Володимир Путін та України Микола Азаров підписали Програму економічного співробітництва двох країн на 2011-2020 роки.

Програма економічного співробітництва є документом, що відображає сукупність погоджених поглядів Росії та України на перспективи їхнього довгострокового взаємовигідного співробітництва в економічній сфері як рівноправних незалежних держав-партнерів. У програмі розглядалися цілі та засоби розвитку російсько-українського економічного співробітництва, його основні напрями і пріоритетні галузі, а також очікувані результати.

Документом визначені основні напрями співробітництва: вдосконалення режиму вільної торгівлі товарами і захисту прав інвесторів, формування інтегрованої системи платіжно-розрахункових операцій, забезпечення вільного пересування громадян, співпраця в галузі технічного регулювання, інновацій і наукових досліджень, прикордонна і міжрегіональна співпраця, військово-технічна співпраця та співпраця у сфері конкурентної політики.

Пріоритетна співпраця передбачалася в таких галузях: вуглеводнева енергетика, електроенергетика, ядерна енергетика, авіаційна промисловість, космічна промисловість, суднобудування, агропромисловий комплекс, транспорт і логістика та курортно-рекреаційний комплекс. Крім того, пріоритетною визначалася співпраця в соціально-гуманітарній сфері.

Ключовими цільовими показниками обсягів взаємної співпраці, яких передбачалося досягти за результатами виконання програми, були: підвищення обороту двосторонньої торгівлі товарами в середньому не менше ніж на 10-15% на рік (у фізичних обсягах); підвищення обороту двосторонньої торгівлі послугами в середньому не менше ніж на 12-15% на рік; підвищення частки торгівлі несировинними товарами, а також послугами з третім країнами; підвищення обсягу взаємних інвестицій в середньому не менше ніж на 15-20% на рік; підвищення випуску підприємств зі взаємним інвестиціями не менше ніж уп'ятеро до 2020 року.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Лауреатами Нобелівської премії з економіки 2018 року стали Вільям Нордхаус і Пол Ромер

Луценко розцінює заяви про ліквідацію "Нафтогазу" як повернення під вплив РФ

ЄК продовжила антидемпінгові мита на безшовні труби з РФ та України

У Х міжнародному економічному форумі "Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи" візьмуть участь 35 іноземних делегацій

Тимошенко про соціальну ринкову економіку: Це розвиток середнього класу та державна підтримка найменш захищених

Fitch оцінив потенційний обсяг проблем банків РФ більш ніж в 4 трлн рублів

Переговори між Україною та МВФ щодо подальшої співпраці тривають

Трамп підписав указ про інструменти підтримки санкційного режиму проти РФ

Трибунал у Гаазі провів слухання в рамках позову групи "Нафтогаз" до РФ щодо захоплених у Криму активів

Верховний Суд отримав скарги на визнання в Україні рішення Гаазького арбітражу по активам в Криму й арешт акцій "дочок" росбанків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА