Інтерфакс-Україна
18:10 21.03.2018

Курс гривні на міжбанку в середу зміцнився до 26,32 грн/$1

1 хв читати
Курс гривні на міжбанку в середу зміцнився до 26,32 грн/$1

Курс гривні на міжбанківському валютному ринку в середу зміцнився до 26,32 грн/$1 з 26,34 грн/$1 у попередній робочий день, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" дилери комерційних банків.

Котирування гривні до закінчення торгів становили 26,30-26,34 грн/$1.

Національний банк України (НБУ) 21 березня аукціон не проводив.

За даними НБУ, середньозважений курс гривні на міжбанківському валютному ринку в цей день зміцнився до 26,2810 грн/$1 з 26,3011 грн/$1. Торговий обіг становив $347,52 млн, тоді як у попередній робочий день - $365,96 млн.

ОСТАННЄ

Україна відтермінує активний відбір газу з ПСГ ще на 7-10 днів завдяки відновленню імпорту з Польщі – ексміністерка енергетики

Запущено в роботу після ремонту останній 9-й енергоблок АЕС на контрольованій Україною території

Мінрозвитку розпочало розробку Концепції розвитку інфраструктури зарядних станцій для електротранспорту

Працівники "Запоріжсталі" закликають не підвищувати тарифи на вонтажні перевезення, бо це вдарить по конкурентоспроможності

Київ спрямував 548 млн грн на безперебійне водопостачання й водовідведення до 2026 року

Аграрії зібрали 37,6 млн т зернових та 14,7 млн т олійних – на 16,7% та 21,2% менше, аніж на цю дату торік

Німеччина вносить EUR60 млн у Фонд підтримки енергетики України - Свириденко

Улютін виступає за запровадження добровільної накопичувальної пенсійної системи, а не обов'язкової

Закон про безпеку та інтероперабельність залізничного транспорту планується ухвалити у 2025 році

Уряд працює над відновленням Дорожнього фонду, але з включенням в нього залізниці та міського транспорту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА