Інтерфакс-Україна
20:08 21.03.2018

Гройсман очікує підписання угоди між Ryanair та аеропортом "Бориспіль" до кінця тижня

2 хв читати
Гройсман очікує підписання угоди між Ryanair та аеропортом "Бориспіль" до кінця тижня

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман очікує підписання угоди між лоукост-перевізником Ryanair і міжнародним аеропортом "Бориспіль" (Київ) до кінця тижня.

"Будемо очікувати, що до кінця тижня угоду між Ryanair і аеропортом "Бориспіль" буде підписано", - сказав він на засіданні уряду в середу.

При цьому прем'єр зазначив, що аеропорт встановить нову систему тарифів для авіакомпаній.

"Відповідно до цих переговорів (між аеропортом і перевізником - ІФ) аеропорт вводить нову систему розцінок. Це означає, що всі авіакомпанії, які працюють з аеропортом "Бориспіль"... знизять оплату. І тут необхідно відстежити, щоб це позитивно позначилося на вартості авіаквитків", - сказав В.Гройсман.

Крім того, як стало відомо ввечері в середу, в п'ятницю, 23 березня, авіакомпанія Ryanair проведе прес-конференцію в аеропорту "Бориспіль".

Згідно з повідомленням аеропорту в мережі Facebook, вона буде в терміналі "F".

Як повідомлялося, Ryanair раніше підтвердила плани запустити рейси з України восени-2018

Авіакомпанія 10 липня 2017 року оголосила про скасування запланованого входу в Україні після того, як аеропорт "Бориспіль", на її думку, порушив угоду, досягнуту в березні того ж року в Мінінфраструктури з посадовими особами аеропорту і його нинішнім генеральним директором Павлом Рябікіна.

Через два дні, 12 липня, прем'єр-міністр Володимир Гройсман після спеціальної наради з керівництвом Мініфрастурктури, Мін'юсту, аеропорту "Бориспіль", асоціації "Аеропорти України", Офісу залучення і підтримки інвестицій "доручив залучити Національне антикорупційне бюро України до оцінки переговорного процесу Ryanair про польоти в Україну і заявив про необхідність відновлення цих переговорів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держгеонадра з чергової спроби реалізувала "Газ-МДС" Любинецьку нафтогазову площу з перевищенням ціни удвічі

Верховна Рада схвалила держбюджет-2026 з доходами 2,9 трлн грн та видатками 4,8 трлн грн

Ще шість проєктів відібрали для фінансування за Програмою відновлення України III

Кабмін ініціював припинення повноваження частини наглядових рад держенергокомпаній, нових членів оберуть до кінця грудня - Свириденко

Імпорт енергообладнання звільнено від ПДВ на 2026-2028 роки

"Укренерго" у четвер обмежуватиме електроспоживання на рівні останніх кількох днів – в усіх регіонах від 0,5 до 3 черг

Шмигаль підтвердив об'єднання "ДОТ" й "АОЗ" в одне підприємство, буде створена нова наглядова рада

Запровадження системи "еАкциз" відкладено до 1 листопада 2026р

Рада змінила норми оподаткування нерухомості для ВПО та відкоригувала критерії "Клубу білого бізнесу" – Гетманцев

Рада підняла податок на прибуток банків у 2026р з 25% до 50%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА