13:38 28.03.2018

Глава МЕРТ просить НБУ надати "Нафтогазу України" індивідуальну валютну ліцензію

1 хв читати
Глава МЕРТ просить НБУ надати "Нафтогазу України" індивідуальну валютну ліцензію

Перший віце-прем'єр міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) Степан Кубів надіслав Національному банку України (НБУ) листа з проханням спростити НАК "Нафтогаз України" здійснення операцій з іноземною валютою під час нарахуванні плати за транзит природного газу ВАТ "Газпром" (РФ).

"У листі йдеться про надання "Нафтогазу" можливості отримувати індивідуальні ліцензії для швидкого перерахування надлишково сплачених "Газпромом" коштів за транзит природного газу згідно з рішенням Стокгольмського арбітражу від 22 грудня 2017 року та 28 лютого 2018 року", - повідомляється на веб-сайті МЕРТ.

Окрім цього, перший віце-прем'єр просить НБУ дозволити "Нафтогазу України" не здійснювати обов'язковий продаж надходжень в іноземній валюті, що надійшли з-за кордону, якщо ці кошти мають бути повернені компанією на користь "Газпрому".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ЄС та Україна працюватимуть над прискоренням впровадження вільної зони торгівлі – єврокомісар Шефчович

Україна у 2024 році втратила 10 ГВт енергопотужності, з яких вдалося відновити 5 ГВт – глава Міненерго

Україні важливо зберегти добросусідські відносини і режим вільної торгівлі з ЄС – міністр агрополітики

ФАО у 2025р. має намір підтримати 406,9 тис. українських фермерів

САП направила до суду справу про заволодіння зерном Миронівського інституту пшениці на 23 млн грн

Підземну школу у Дніпровському районі Києва планують добудувати у 2025р

За останніми оцінками відновлення України коштуватиме приблизно 500 млрд євро - Шмигаль

Epicentr Ceramic Corporation у 2024р подвоїв експорт

Темпи експорту зерна в лютому-2025 почали відставати від минулорічних - Мінагорполітики

Ідея інфраструктурного холдингу на ринку капіталу за участю міжнародних партнерів на стадії обговорення – НКЦПФР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА