Інтерфакс-Україна
18:06 28.03.2018

Звіт ООН не містить підтверджень про наявність у ракетних двигунах КНДР елементів українського виробництва, наголошують у ПМЗ

2 хв читати
Звіт ООН не містить підтверджень про наявність у ракетних двигунах КНДР елементів українського виробництва, наголошують у ПМЗ

 У ДП "Південний машинобудівний завод ім. Макарова" (ЮМЗ, Дніпро) наголошують, що звіт ООН стосовно санкцій щодо КНДР не містить підтверджень про наявність у двигунах північнокорейських МБР компонентів українського виробництва і розцінюють заяви російських офіційних осіб з цього приводу як чергову інформаційну маніпуляцію.

"Згадуваний російськими офіційними особами звіт ООН ыз санкцій щодо КНДР не містить підтверджень про наявність у ракетних двигунах північнокорейських МБР елементів українського виробництва: у звіті ззаначається про ймовірність наявності в північнокорейських ракетах окремих елементів радянського ракетного двигуна РД-250. Такі заяви є нічим іншим як черговою інформаційною маніпуляцією, що має на меті прив'язати Україну до ракетної програми КНДР", - зазначив у коментарі агентству Інтерфакс-Україна" у середу представник менеджменту "Південмашу".

"Водночас, при аналізі цього звіту ООН російські офіційні особи ігнорують думку розвідки США про можливу наявність у КНДР ракетних двигунів власного виробництва ", - зауважив співрозмовник агентства.

У зв'язку з цим він також нагадав, що озвучені в серпні 2017 року у публікації американської The New York Times припущення про нібито можливе передання "Півдемашем" ракетних технологій у КНДР є предметом ініційованого Україною розгляду спеціального засідання Ради Безпеки ООН. "Будь-яких підтверджень, озвучених у публікації NYT припущень, на спеціальному засіданні РБ ООН представлено не було", - наголосив представник ПМЗ.

Раніше в середу російський експерт групи ООН із санкцій щодо КНДР Дмитро Кіку заявив, що Україна нібито підтвердила ООН, що двигуни на північнокорейських МБР могли містити елементи, що вироблялися на українському підприємстві "Південмаш".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Аграрії засіяли 76% ярих зернових та зернобобових від плану та наздогнали минулорічний показник за площею

ТППУ ініціює запровадження ефективного страхування військових ризиків для інвесторів та експортерів

Ощадбанк у IV кв.-2024 сформував консорціум з Укргазбанком та ПУМБ для кредиту 2,8 млрд грн ОПК під держгарантію

"Ліси України" в 2025р. передбачили на централізовані закупівлі 3,1 млрд грн

Середня зарплата серед вакансій в Україні зростає на 500 грн третій місяць поспіль

Україна та ЄС ще не розпочали переговори щодо торгівлі за ст.29 DCFTA – Стефанішина

Українські виробники добрив обговорили контроль імпорту та можливості збільшення експорту

Угода про інвестфонд відбудови зобов’язує Україну забезпечити захист активів та інвестицій незалежно від змін законодавства – юрист

Посли країн G7: Високо оцінюємо лідерство НБУ у впевненому проходженні через період викликів

Україна отримала 1 млрд євро від ЄС у межах програми ERA

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА