12:41 02.04.2018

Фінансування програм секторальної бюджетної підтримки ЄС виконано на 67%

1 хв читати
Фінансування програм секторальної бюджетної підтримки ЄС виконано на 67%

Надходження безоплатної та безповоротної допомоги в рамках програм секторальної бюджетної підтримки ЄС на кінець 2017 року становили EUR296,6 млн, що відповідає 67,5% із запланованих EUR439 млн, повідомила Рахункова плата України.

Це свідчить про недостатні зусилля бенефіціарів у реформуванні відповідних секторів, зазначається в повідомленні Рахункової палати за підсумками розгляду звіту про результати фінансування і виконання відповідних програм.

"Щодо секторальних бюджетних програм ЄС, які завершилися з часу їх введення у 2008 році, й до сьогодні, було передбачено EUR344 млн, тоді як фактично надійшло EUR263,03 млн, або 76,46%", - наголошується в повідомленні.

При цьому за чинними програмами, серед яких дві - в секторі енергетики та регіональної політики, надійшло EUR33,5 млн, або 35% передбачених EUR95 млн, ідеться в повідомленні.

Як зазначає Рахункова палата, такі дані свідчать про недостатність зусиль бенефіціарів у реформуванні відповідних секторів економіки та про недостатній діалог між одержувачами програм і ЄС, а також про те, що в положеннях програм містяться нереалістичні терміни їх виконання.

"Крім того, з огляду на те, що терміни практичної реалізації та фінансування двох поточних програм завершуються відповідно у 2021 і 2020 роках, ризик їх неповного виконання високий", - зазначено в повідомленні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Нафтогаз" у 2018 р. знизив чистий прибуток у 2,8 рази

"Нафтогаз" у травні збільшить ціну на природний газ для промспоживачів на 5,2-11,5%

"Укроборонпром" готовий увійти до коопераційної програми ПАТ "Мотор Січ" зі створення української бойової вертолітної техніки та озброєння

Банкіри розходяться в прогнозах облікової ставки

Промвиробництво в Україні в березні-2019 до березня-2018 зросло на 2,1%

Системні оператори ЛЕП України, Польщі, Словаччини, Угорщини, Молдови розподілили функції під час проведення аукціонів

НБУ перерахує до державного бюджету 64,878 млрд грн

Група "ТАС" купує частину торговельно-офісного центру "Арена-сіті" в Києві

Україні може знадобитися заміщення 80-180 тис. тонн білоруського дизпалива - "А-95"

У Мінську говорять про можливість збільшення обсягів постачання темних нафтопродуктів в Україну на тлі російських санкцій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА