08:27 04.04.2018

США опублікували перелік товарів китайського експорту, що підлягають обкладенню підвищеними митами

1 хв читати
США опублікували перелік товарів китайського експорту, що підлягають обкладенню підвищеними митами

Сполучені Штати опублікували перелік імпортованих з Китаю товарів на суму близько $ 50 млрд, на які планують ввести 25% -і мита.

Цей захід передбачений у підписаному президентом Дональдом Трампом раніше меморандумі "Про боротьбу з економічною агресією Китаю".

До переліку, зокрема, включені такі товари китайського виробництва, як автомобілі, мотоцикли, залізничні транспортні засоби, верстати, медичне та інше обладнання, авіаційні запчастини, супутники - всього 1,3 тис. найменувань.

"Список товарів базується на широкому міжвідомчому економічному аналізі і націлений на ті китайські товари, які приносять йому вигоду відповідно до промислових планів", - йдеться в заяві офісу торгового представника Сполучених Штатів.

У той же час в ньому вказується, що вжиті заходи, за розрахунками, "нададуть мінімального впливу на економіку США".

Міністерство торгівлі КНР заявило, що готове надати пропорційну відповідь на заходи Вашингтона, відповідні їм за силою впливу і масштабами.

Китай з 2 квітня вже ввів мита в розмірі 15-25% на низку товарів американського експорту сумарною вартістю $ 3 млрд.

Офіційний представник МЗС КНР Лу Кан розповсюдив в середу заяву, в якій зазначив, що прийняті США протекціоністські заходи "не відповідають національним інтересам самих Сполучених Штатів, не відповідають національним інтересам Китаю, не відповідають інтересам світової економіки", і підтвердив готовність Китаю до кроків у відповідь.
 

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА