13:50 04.04.2018

Кабмін виключив зі списків на приватизацію-2018 "Аграрний фонд", ДПЗКУ і "Чорноморське морське пароплавство"

2 хв читати
Кабмін виключив зі списків на приватизацію-2018 "Аграрний фонд", ДПЗКУ і "Чорноморське морське пароплавство"

Кабінет Міністрів виключив із переліку об'єктів великої приватизації державної власності на 2018 рік ПАТ "Аграрний фонд", ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація" (ДПЗКУ) і ДСК "Чорноморське морське пароплавство".

Відповідна норма міститься в проекті протокольного рішення засідання уряду 4 квітня.

Крім того, Кабмін зобов'язав Міністерство агрополітики та продовольства і Міністерство інфраструктури подати до 1 травня до Фонду державного майна (ФДМ) пропозиції щодо заміни цих об'єктів іншими, які підлягатимуть приватизації у виконання плану надходжень до держбюджету коштів від приватизації.

Як повідомлялося, ФДМ у зв'язку із набуттям чинності нового закону "Про приватизацію державного і комунального майна" переглянув переліки об'єктів на приватизацію в 2018 році, зокрема, виключивши з них контрольні пакети акцій п'яти обленерго, блокувальні пакети акцій трьох обленерго та "Донбасенерго".

У нових списках порівняно із затвердженими наприкінці минулого року відсутні також 75,22% акцій "Турбоатому", 51% акцій Запорізького титано-магнієвого комбінату, 50% "Азовмашу", 40% "Світ ласощів".

Із чотирьох ТЕЦ, що планувалися до продажу, – Криворізької, Миколаївської, Дніпровської і Херсонської – залишено тільки Миколаївську.

Водночас до списку включено блокпакети по 25% акцій "Нафтохіміка Прикарпаття" і "Нафтопереробного комплексу - Галичина", а також 100% "України туристичної", 76,7588% акцій Херсонського бавовняного комбінату.

В оновленому переліку в групі найбільших об'єктів, що підлягають приватизації поточного року, залишилися лише чотири позиції: 99,567% акцій Одеського припортового заводу (ОПЗ), 99,995% "Сумихімпром", 68,009% Запорізького виробничого алюмінієвого комбінату і 78,29% "Центренерго". За умови схвалення урядом умов продажу виставляння перших трьох на конкурс заплановано на травень, а "Центренерго" - на червень.

Як пояснили агентству "Інтерфакс-Україна" у ФДМ, таке суттєве скорочення списку найбільших об'єктів для приватизації в 2018 році пов'язано з тим, що лише зазначені об'єкти підпадають під перехідні положення нового закону. У Фонді пояснили, що додатковий список об'єктів з активами понад 250 млн грн для продажу цього року буде затверджено урядом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Експорт газу з Азербайджану у 2024 р. становитиме 25 млрд куб. м

Ситуацію в енергетиці останніми днями ускладнили пожежі на трьох трансформаторах Південноукраїнської АЕС

"Укрнафта" стала провайдером стандартів API в Україні

Бум будівництва нової розподіленої генерації варто очікувати наступного року - радник прем'єра

McDonald's в Україні оснастив генераторами вже понад 70% ресторанів

Уряд конкретизував перелік об'єктів критичної інфраструктури з пріоритетним електропостачанням

Після спаду спеки обсяги відключень е/е знизяться - голова Держенергонагляду

Уряд пропонує збільшити видатки держбюджету-2024 на 434,6 млрд грн і доходи на 214,5 млрд грн

Бізнес скаржиться на затримку відображення статусу критично важливих підприємств у "Дії"

Кабмін внесе до Ради проєкт зростання видатків держбюджету-2024 на 495,3 млрд грн і податків на 140 млрд грн - депутат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА