13:50 04.04.2018

Кабмін виключив зі списків на приватизацію-2018 "Аграрний фонд", ДПЗКУ і "Чорноморське морське пароплавство"

2 хв читати
Кабмін виключив зі списків на приватизацію-2018 "Аграрний фонд", ДПЗКУ і "Чорноморське морське пароплавство"

Кабінет Міністрів виключив із переліку об'єктів великої приватизації державної власності на 2018 рік ПАТ "Аграрний фонд", ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація" (ДПЗКУ) і ДСК "Чорноморське морське пароплавство".

Відповідна норма міститься в проекті протокольного рішення засідання уряду 4 квітня.

Крім того, Кабмін зобов'язав Міністерство агрополітики та продовольства і Міністерство інфраструктури подати до 1 травня до Фонду державного майна (ФДМ) пропозиції щодо заміни цих об'єктів іншими, які підлягатимуть приватизації у виконання плану надходжень до держбюджету коштів від приватизації.

Як повідомлялося, ФДМ у зв'язку із набуттям чинності нового закону "Про приватизацію державного і комунального майна" переглянув переліки об'єктів на приватизацію в 2018 році, зокрема, виключивши з них контрольні пакети акцій п'яти обленерго, блокувальні пакети акцій трьох обленерго та "Донбасенерго".

У нових списках порівняно із затвердженими наприкінці минулого року відсутні також 75,22% акцій "Турбоатому", 51% акцій Запорізького титано-магнієвого комбінату, 50% "Азовмашу", 40% "Світ ласощів".

Із чотирьох ТЕЦ, що планувалися до продажу, – Криворізької, Миколаївської, Дніпровської і Херсонської – залишено тільки Миколаївську.

Водночас до списку включено блокпакети по 25% акцій "Нафтохіміка Прикарпаття" і "Нафтопереробного комплексу - Галичина", а також 100% "України туристичної", 76,7588% акцій Херсонського бавовняного комбінату.

В оновленому переліку в групі найбільших об'єктів, що підлягають приватизації поточного року, залишилися лише чотири позиції: 99,567% акцій Одеського припортового заводу (ОПЗ), 99,995% "Сумихімпром", 68,009% Запорізького виробничого алюмінієвого комбінату і 78,29% "Центренерго". За умови схвалення урядом умов продажу виставляння перших трьох на конкурс заплановано на травень, а "Центренерго" - на червень.

Як пояснили агентству "Інтерфакс-Україна" у ФДМ, таке суттєве скорочення списку найбільших об'єктів для приватизації в 2018 році пов'язано з тим, що лише зазначені об'єкти підпадають під перехідні положення нового закону. У Фонді пояснили, що додатковий список об'єктів з активами понад 250 млн грн для продажу цього року буде затверджено урядом.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

НБУ завершив пілотний проект е-гривня, оцінює перспективи інструменту

"Укртрансгаз" запустив онлайн-сервіс перевірки наявності постачальника газу

"Нафтогаз" у березні знизить ціну на природний газ для промспоживачів

"Укрзалізниця" призначила 17 додаткових поїздів до 8 березня

Україна у 2018 році відкрила 85 нових ринків збуту агропродукції

Модель підтримки ВДЕ в Україні необхідно вдосконалити з урахуванням світового досвіду - Міненерговугілля

Комітет ВР із питань паливно-енергетичного комплексу розгляне законопроект про "зелені" аукціони 26 лютого

Україна в 2018 році закупила ядерне паливо на $523 млн - Держстат

НБУ підготував проект плану заходів щодо посилення фінмоніторингу

Black Iron підписала меморандум із Glencore про проведення переговорів щодо фінансування проекту випуску ЗРС на Шиманівському родовищі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА