Інтерфакс-Україна
09:57 05.04.2018

Кабмін схвалив переведення розрахунково-касового обслуговування шахт у Держказначейство

2 хв читати
Кабмін схвалив переведення розрахунково-касового обслуговування шахт у Держказначейство

Кабінет Міністрів України схвалив рішення перевести розрахунково-касове обслуговування шахт у Держказначейство, що сприяє чіткішому розподілу витрат на роботу шахт, ідеться в повідомленні на урядовому порталі.

"Сьогодні (в середу – ІФ) на засіданні уряд схвалив протокольне рішення "Деякі питання державних вугледобувних підприємств", - зазначається на урядовому сайті в середу.

Ухвалене рішення передбачає, що керівники державних вугледобувних підприємств до 1 травня 2018 року мають відкрити рахунки в органах Державної казначейської служби для забезпечення розрахунково-касового обслуговування поточної діяльності виключно на цих рахунках.

Міненерговугілля доручено розробити акт для переведення розрахунково-касового обслуговування шахт у Держказначейство.

Крім того, Міненерговугілля планує розробити чіткий механізм, за якого в разі виникнення заборгованості з заробітної плати шахтарям 70% виручки, що надходить підприємству від реалізації вугілля, мають бути спрямовані шахтарям на виплату заробітної плати з нарахуваннями.

У свою чергу Міністерство фінансів, після прийняття Міненерговугілля відповідного рішення, має забезпечити наближення бюджетного фінансування за бюджетною програмою "Здійснення заходів щодо забезпечення вітчизняного виробництва вугільної продукції та подальшого реформування державного сектора вугільної промисловості".

Зазначається, що в результаті ухваленого рішення борги з заробітної плати перед шахтарями буде погашено, а процес контролю розподілу витрат на роботу шахт стане чіткішим.

"Наша принципова позиція - зарплати шахтарям мають виплачуватися вчасно. Всі питання боргів із зарплат шахтарям необхідно зняті", - зазначив міністр фінансів Олександр Данилюк.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відбір газу з ПСГ у січні становить 40 млн. куб. м на добу і є невеликим – ексміністерка енергетики

Концесією 1-го та контейнерного терміналів у порту "Чорноморськ" зацікавились понад 40 операторів та інвесторів

Феросплавні заводи у 2025р наростили експорт майже на чверть, імпорт впав більш ніж наполовину

Ціни на газ в Європі оновили максимум з червня, зросли за тиждень максимально більше ніж за два роки

Україна планує підписати міжурядову угоду з Чехією про технічне та фінансове співробітництво – Свириденко

Dragon Capital у 2025р інвестував в Україну майже $100 млн, в 2026р планує подальше зростання – Фіала

Україна у 2025р скоротила експорт сталевих напівфабрикатів більш ніж на чверть та значно наростила їх імпорт

НКРЕКП встановила максимальну граничну ціну на РДН та ВДР з 18 січня по 31 березня на рівні 15 тис. грн/мвт*год протягом всієї доби, на балансуючому ринку – 16 тис. грн/мвт*год

Банки в грудні скоротили фінансування розбудови нової енергогенерації до 48 МВт, з червня-24 обсяг досяг 1,34 ГВт

ПриватБанк у ніч на 17 січня призупинить операції з картками через регламентні роботи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА