Інтерфакс-Україна
17:15 05.04.2018

Реєстр підприємств-боржників із виплати зарплат запрацює 15-20 квітня - Петренко

1 хв читати
Реєстр підприємств-боржників із виплати зарплат запрацює 15-20 квітня - Петренко

 Міністр юстиції України Павло Петренко прогнозує, що реєстр підприємств-боржників із виплати заробітної плати запрацює орієнтовно 15-20 квітня.

"Я думаю, 15-20 квітня буде готовий реєстр за аналогією (до реєстру - ІФ) боржників із аліментів, де можна буде в автоматичному режимі шукати боржників із заробітної плати", - сказав П.Петренко в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" в Вінниці в четвер.

Міністр зазначив, що наразі багато компаній, не бажаючи потрапляти до такого реєстру, самостійно погашають заборгованість.

П.Петренко впевнений, що після внесення до цього реєстру компанії нестимуть репутаційні втрати, так як контрагенти будуть неохоче співпрацювати з такими підприємствами.

Як повідомлялося, в Міністерстві юстиції України розробляється механізм застосування санкцій до підприємств, які мають заборгованість з виплати зарплат, таких підприємств в країні близько 16 тис.

Від 3 квітня почали роботу мобільні групи Мін'юсту і держвиконавців із стягнення заборгованості із зарплат, які працюють за алгоритмом стягнення виплат з боржників із аліментів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко: Бізнес очікує від уряду кроки з дерегуляції, тому починаємо аудит усіх держвидатків

Консорціум державний Ощадбанку та Укрексімбанку набув право власності на ТОК "Гулівер"

Аналітик Concorde Capital оцінює потребу України у зовнішній допомозі в 2025-26рр у $90 млрд щорічно

Щонайменше шість областей України потерпають від посухи

Мережа "Аврора" за I пів.-2025 збільшила виторг на 27,8%

НКЦПФР очікує запуску механізму повернення активів клієнтам "Фрідом Фінанс" за 10 днів

Транш Ukraine Facility уріжуть, бо Київ виконав 13 реформ з 16 - речник ЄК

Вдосконалення НАБУ і САП - не в посиленні політичного контролю, а в підвищенні професійності і прозорості - УКАБ

Асоціація грального бізнесу вітає аудит Рахункової палати й радить більше уваги приділити боротьбі з чорним ринком

Половина суб’єктів грального бізнесу збиткова, виграші у 2024 р. отримали 640 тис. осіб – Рахункова палата

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА