19:23 05.04.2018

В ЄС готують скаргу до СОТ на дії Китаю в сфері інтелектуальної власності

2 хв читати
В ЄС готують скаргу до СОТ на дії Китаю в сфері інтелектуальної власності

Європейську комісію турбує "суперечлива практика" Китаю в сфері інтелектуальної власності, в ЄС у зв'язку з цим розглядають питання щодо скарги до СОТ, повідомило близьке до ЄК інтернет-видання Euractiv.

Видання пише, що європейській компанії потрібно пройти "бойовий шлях" для виходу на китайський ринок: необхідно знайти місцеву компанію і створити з нею спільне підприємство, задля продажу найпростішого товару.

ЄС, вважають у Брюсселі, навпаки, відкритий для китайських компаній до такої міри, що останнім часом мала місце низка угод з придбання європейських підприємств китайцями, зокрема, в Німеччині. Така тенденція турбує європейських бізнесменів і політиків. Вони вважають, що з покупкою Китаєм близько 120 німецьких підприємств (починаючи з 2016 року) могла відбутися масштабна автоматична передача інтелектуальної власності.

У зв'язку з цим Єврокомісія може подати скаргу до СОТ. Euractiv наводить слова неназваного представника ЄК, який пояснює, що Євросоюз "виступає за необхідність широкої реформи, більшої прозорості та відкритості в Китаї на основі ринкових сил".

"Включаючи випадки надмірного втручання держави, стан контролю над перевиробництвом або некоректну практику в галузі технологій, інтелектуальної власності та інновацій", - додало джерело.

"Стандартизація правил гри між Старим континентом і Серединною імперією, теоретично, на порядку денному в межах дискусій щодо глобальної угоди ЄС-Китай з інвестицій. Але дискусії йдуть зі зниженою швидкістю", - відзначає європейське видання.

Наразі ЄС збирає докази і вивчає юридичні аргументи, щоб підготувати досьє для СОТ, цей процес може зайняти певний час, уточнює Euractiv.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна збільшила запаси в ПСГ до 11 млрд куб. м

Інвестиційний план мережі TEN-T передбачає будівництво в країнах "Східного партнерства", в т.ч. в Україні, 4800 км авто- і залізничних шляхів

Зеленський і глава НБУ обговорили важливість незалежності Центробанку

Радник Зеленського Данилюк наполягає на виконанні умов МВФ до виборів та анонсує переговори про нову програму після них

РФ прокачає з території Білорусі близько 1 млн т "брудної" нафти, з території Польщі - в 4 рази менше

У Зеленського на вівторок запланована зустріч із місією МВФ

Нардепи зареєстрували у ВР законопроект про перенесення ринку е/е на дев’ять місяців

"Нафтогаз" у червні знизить ціну на природний газ для промспоживачів

Зміна корпоративного управління в ПриватБанку після націоналізації вивела його в прибуток - посольство США

Розпуск парламенту обійдеться Україні в $300-400 млн через подорожчання запозичень - перший заступник голови ради НБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА