Інтерфакс-Україна
16:51 06.04.2018

ЄК посилює правила захисту персональних даних

1 хв читати

Єврокомісія посилює з 25 травня директиву 1995 року про захист даних новим регламентом через скандал із витоком персональних даних користувачів Facebook у компанії Cambridge Analytica, повідомив офіційний представник ЄК Крістіан Віганд.

"Йдеться про посилення принципів захисту: обмеження цілей і можливостей подальшого використання персональних даних. Якщо якась компанія збирає персональні дані для конкретної мети, вона має отримати згоду. І за нових правил це має бути недвозначна, чітко виражена згода, якщо персональні дані передаватимуться третім сторонам чи у подальшому використовуватимуть", - пояснив прес-секретар.

Нові правила зобов'язують того, хто має намір використовувати персональні дані, оперативно, протягом 72 годин інформувати користувача мереж про можливе порушення захисту даних. Повноваження органів, що відповідають за захист даних, будуть розширені новими, посиленими можливостями санкцій на випадок порушення права на захист даних. Ці санкції, за словами К.Віганда, будуть пропорційними ступеню порушень, але можуть доходити до штрафу в 4% від міжнародного торгового обігу відповідної компанії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Stellantis в Україні у 2025 р дещо скоротив частку на авторинку

США почали продаж венесуельської нафти на світовому ринку, до реалізації планується 30-50 млн барелів

Видатки держбюджету України в грудні-2025 зросли до рекордних 910 млрд грн

Україна в грудні імпортувала найбільшу в 2025р кількість е/е, збільшивши постачання порівняно з листопадом на 54%

ЄБРР надає "ОТП Лізинг" кредит у нацвалюті до EUR20 млн на підтримку ММСП

Міжнародні резерви України у 2025р зросли на 30,8% - до рекордних $57,3 млрд

НБУ в грудні оштрафував банк МІБ на 14,5 млн грн, ТАСкомбанк – на 10 млн грн, Ощадбанк – на 5,5 млн грн

Підприємці, що займаються охоронною діяльністю, з 2026р. не зможуть перебувати на спрощеній системі оподаткування - ДПС

Національна установа розвитку має вирівняти дисбаланс у фінансуванні аграріїв прифронтових регіонів - Гетманцев

Дешевий імпорт підриває позиції вітчизняного сиру на внутрішньому ринку - аналітики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА