08:05 10.04.2018

Китай анонсував зниження тарифів на деякі імпортні товари

2 хв читати
Китай анонсував зниження тарифів на деякі імпортні товари

Голова КНР Сі Цзіньпін оголосив, що Китай істотно знизить тарифи на імпорт транспортних засобів та на інші товари в 2018 році. Про це він заявив на церемонії відкриття щорічного Азіатського економічного форуму в Боао, передає Xinhua.

"Ми вирішили розширювати імпорт", - заявив Сі Цзіньпін. За його словами, Китай буде працювати над тим, щоб збільшити імпорт продукції, яка сприяє розвитку конкуренції і якої потребує народ Китаю. "Китай не прагне до позитивного сальдо торгового балансу. Ми щиро хочемо збільшити імпорт і досягти балансу за міжнародними платежами", - сказав китайський очільник.

У п'ятницю, 6 квітня, повідомлялося, що американський президент Дональд Трамп попросив Управління торгового представника США розглянути можливість введення додаткових тарифів на імпорт з Китаю загальною вартістю $ 100 млрд. Раніше, на початку квітня був опублікований список, в якому пропонувалося ввести мита на 1,3 тис. найменувань китайських товарів, що поставляються в США, в розмірі 25% від їх вартості. У відповідь на це в Китаї заявили, що можуть ввести такі ж тарифи на американські товари, в тому числі автомобілі, хімікати та літаки.

Трамп сказав, що США "програли багато років тому торгову війну Китаю" через "дурних і некомпетентних людей". Він зазначив, що наразі Вашингтон її не веде. У свою чергу, в Пекіні заявили, що не бояться торгової війни з Вашингтоном, але не прагнуть до неї.

 

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА