16:03 13.04.2018

"Енергоатом" найближчим часом очікує затвердження Кабміном документації для конкурсу щодо проекту енергомосту "Україна-ЄС"

"Енергоатом" найближчим часом очікує затвердження Кабміном документації для конкурсу щодо проекту енергомосту "Україна-ЄС"

НАЕК "Енергоатом" найближчим часом очікує затвердження Кабінетом Міністрів України документації для проведення конкурсу із залучення партнера до проекту створення енергетичного мосту "Україна-ЄС", повідомила прес-служба "Енергоатом" з посиланням на президента компанії Юрія Недашковського.

"Найближчим часом очікуємо затвердження Кабміном тендерної документації, необхідної для проведення конкурсу з визначення приватного партнера за проектом "Енергетичний міст "Україна-ЄС". Одним із пунктів документації є порядок допуску "Енергоатома" до міждержавного перетину на 20 років з метою безперешкодного експорту електроенергії протягом зазначеного періоду", - наводить прес-служба слова Ю.Недашковського за підсумками зустрічі зі співвласником Kulczyk Investments Домінікою Кульчик.

У свою чергу Д.Кульчик, за даними прес-служби, запевнила керівництво "Енергоатома" в тому, що проект енергомосту є одним із пріоритетів Kulczyk Investments.

Як повідомлялося з посиланням на Міненерговугілля, консорціум компаній Westinghouse Electric Sweden AB, Polenergia International S.àr.l. і EDF Trading Limited має намір брати участь у проекті облаштування енергетичного мосту "Україна-ЄС".

Проект енергомосту "Україна-ЄС" передбачає організацію видачі потужності з блока №2 Хмельницької АЕС в енергосистему ЄС. Отримувані від експорту електроенергії з цього блока кошти планується використати для фінансування будівництва блоків №3-4 на Хмельницькій АЕС.

Рішення про реалізацію пілотного проекту "Енергетичний міст "Україна-ЄС" уряд ухвалив у червні 2015 року.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Президент ЄБРР на зустрічі з Данилюком відзначив важливість прогресу приватизації в Україні

Данилюк і Шольц обговорили реалізацію проектів техдопомоги Україні від уряду Німеччини

Ми покладаємо надії на 2018 рік як на вирішальний у процесі реформування системи захисту прав споживачів - віце-прем'єр-міністр

"Запоріжсталь" застосувала інноваційні рішення під час капремонту ДП-3 завдяки голландській компанії

Мінфін України пропонує запровадити додатковий акциз під час реалізації тютюнових виробів нижче за встановлену норму

Полтавський ГЗК у 2017 році отримав майже 4,3 млрд грн консолідованого прибутку проти збитку роком раніше

"Нафтогаз" готовий до нових зустрічей із "Газпромом" у Стокгольмському арбітражі

Переговори "Нафтогазу" і "Газпрому" про розірвання контрактів завершилися без результату

"Нафтогаз України" з травня збільшить ціну на газ для промспоживачів на 5,2-5,5%

МВФ: Ми бачимо уповільнення реформ в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА