Інтерфакс-Україна
14:07 17.04.2018

Понад 1,3 тис. українців задекларували доходи понад мільйон гривень

1 хв читати
Понад 1,3 тис. українців задекларували доходи понад мільйон гривень

 Українці подали 246 тис. декларацій на 22,1 млрд грн за 2017 рік, 1309 задекларували доходів на суму понад 1 млн грн, повідомила Державна фіскальна служба (ДФС), посилаючись на оперативні дані станом на 11 квітня.

"Найбільшу суму податкових зобов'язань, визначених за даними декларацій до сплати самостійно, у сумі понад 10 млн грн задекларував житель Києва. Податкові зобов'язання понад 8 млн грн задекларували двоє жителів Харківської області", - зазначаєься в повідомленні.

Найбільша кількість платників податків, які задекларували понад мільйон гривень, перебуває в Києві - 615, у Харківській області - 106, Дніпропетровській - 82, Київській - 69, свідчать дані ДФС.

Як нагадали у відомстві, кампанія із декларування доходів стартувала 1 січня 2018 року і триватиме до 2 травня, а для громадян, які мають право на податкову знижку - до 31 грудня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ємкість хлібобулочного ринку України стабілізувалася і в грошах у 2025р на 15% перевершить 2021р - думка

Правління "Енергоатома" зросло до п’яти осіб

В Нацбанку очікують місію МВФ найближчими тижнями для дискусій про можливу нову програму

Частка угод з розстрочками на ринку новобудов України сягає в середньому 65% – девелопери

Уряд оновив стратегію розвитку сільського господарства і пролонгував її до 2030 року

Кабмін пропонує вийти з угоди про принципи справляння непрямих податків під час експорту та імпорту між державами-учасницями СНД

Соболев презентував нардепам пріоритети Мінекономіки в аграрній галузі

Трохи більше 17 МВт УЗЕ приєднано до мереж в Україні на тлі 3ГВт виданих на це техумов – голова НКРЕКП

Рада перерозподілила біля 40 млрд грн видатків і позбавила Київ 8 млрд грн доходів на користь "Укрзалізниці"

Ціни на житло в Україні у II кв.-2025 зросли на 14,9% – Держстат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА