Інтерфакс-Україна
12:01 18.04.2018

Уряд не ухвалюватиме рішень, що призведуть до підвищення цін на нафтопродукти

2 хв читати
Уряд не ухвалюватиме рішень, що призведуть до підвищення цін на нафтопродукти

Уряд України не ухвалюватиме рішення, що можуть призвести до підвищення цін на нафтопродукти, заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні уряду в Києві в середу.

"Знову починається турбулентність на думку "віщунів", які говорять, що прийматимуть якісь рішення, що призводять до підвищення цін на паливо. Хочу запевнити всіх українських громадян: не буде прийнято жодного рішення комісії із торгівлі або уряду, яке могло б призвести до монополізації, змови, або підвищення цін на паливо", - сказав він.

Прем'єр додав, що виступає за модернізацію українських НПЗ і будівництво нових заводів у країні, проте вважає неприйнятними спроби створення штучних монополій.

Як повідомлялося, "Укртатнафта" просить МЕРТ ввести квоти на імпорт бензинів і дизельного палива (ДП) з 1 травня 2018 року. Зокрема, імпорт із РФ і Білорусі (які "Укртатнафта" розглядає як єдині джерела) запропоновано з 1 травня обмежити на рівні 50% українського ринку (90 тис. тонн бензинів, 250 тис. тонн дизпалива на місяць), з інших країн - 30% українського ринку (55 тис. тонн бензинів, 150 тис. тонн дизпалива у місяць).

З 1 липня 2018 року квоту для РФ і Білорусі "Укртатнафта" вважає за необхідне знизити до 40% (75 тис. тонн бензинів, 200 тис. тонн дизпалива на місяць), з 1 жовтня 2018 року - до 30% (55 тис. тонн бензинів , 150 тис. тонн дизпалива на місяць).

На обсяг, що постачається понад квоти, запропоновано ввести мито на рівні 29,3% вартості для бензинів, 30,7% - для ДТ.

На думку "Укртатнафти", введення квот надасть можливість подолати залежність України від поставок із РФ, підвищити завантаження вітчизняних нафтопереробних заводів.

ОСТАННЄ

KNESS у 2026р. планує встановити приблизно 200 МВт УЗЕ – топменеджер

НКРЕКП вперше з 2021р. підвищила тарифи операторів газорозподільних мереж на 2026р. для непобутових споживачів

Зміни програми пільгової іпотеки "єОселя" у 2026 році зроблять її більш доступною – думка

Індекс відновлення ділової активності бізнесу в Україні у листопаді впав до нуля - опитування ІЕД

КЗРК та "ДТЕК Дніпровські електромережі" підписали мирову угоду по боргу 91,4 млн грн

НБУ: малим держбанкам, що порушують вимоги до капіталу, слід підвищувати ефективність і мати план дій

Україна оголосила про успішну реструктуризацію ВВП-варантів: угоду підтримали 99% їх власників

Гетманцев звернувся до Свириденко з закликом відтермінувати платіжні термінали для ФОП 1-ї групи до кінця війни

Банкрутство окремих страховиків не загрожує стабільній роботі фінансового сектору – НБУ

НБУ: після досягнення миру банки мають зменшувати частку держсектору в кредитах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА