14:33 19.04.2018

"Укрзалізниця" убачає можливість передання вокзалів у концесію

2 хв читати
"Укрзалізниця" убачає можливість передання вокзалів у концесію

Вокзальні комплекси "Укрзалізниці" мають приносити компанії стабільний прибуток, і для їх ефективного використання до кінця року заплановано об'єднати всю мережу залізничних вокзалів в одну вертикаль - вокзальну компанію.

Про це заявив в.о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов на Українському інфраструктурному форумі-2018 у Києві в четвер, передає кореспондент "Інтерфакс-Україна".

"На утримання наших вокзалів з усіма сукупними додатковими витратами сьогодні витрачаємо до 1,5 млрд грн. Є одна з найширших вокзальних мереж у державі. У зв'язку з цим визначили для себе пріоритети на наступні три роки і направимо зусилля, щоб весь наш вокзальний комплекс був, як мінімум, самоокупним, як максимум - приносив стабільно зростаючий дохід компанії", - сказав Є.Кравцов.

В.о. голови правління "Укрзалізниці" висловив сподівання, що в рамках закону про концесії, що перебувають на розгляді в парламенті, можна буде використовувати вокзальні комплекси як інструмент компенсації збитковості сектору пасажирських перевезень.

Він також прокоментував досвід експлуатації залізничних вокзалів у країнах Європи: "Ми маємо одну з найбільш розгалужених мереж нерухомості в центрах всіх основних міст України, і при цьому ця мережа - наші вокзали, є збитковою. Між тим, досвід успішної комерційної експлуатації вокзалів є практично у всіх країн Європи, і я переконаний, що нас це також має вдатися.

Він зазначив, що для "Укрзалізниці" це є стратегічно важливим напрямом.

"Залучення приватних інвестицій в пасажирське господарство є досить складним, враховуючи його глибоку збитковість. А вокзальні комплекси, як один з елементів пасажирської інфраструктури загалом, можуть стати першим кроком у пошуку механізму підвищення прибутковості і залучення приватного капіталу в систему пасажирських перевезень. Упевнений, що це буде успішним ", - додав Є.Кравцов.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Уряд України ухвалив постанову про спрощення міжнародної торгівлі зерновими

Представники легпрому просять у держави підтримки в лобіюванні України на зарубіжних виставках

ЄІБ виділить EUR300 млн кредиту на енергоефективність громадських будівель в Україні

"МАУ" з 5 червня відновлює регулярне авіасполучення Київ-Одеса

Зеленський анонсував презентацію регіональних туристичних проектів, які можуть бути цікаві для інвестування

Зеленський закликав голову правління Укрексімбанку Мецгера реструктуризувати кредити українського бізнесу

Рівність правил для бізнесу має стати основою підтримки конкуренції в Україні - ЄБА про плани Кабміну підтримати нацвиробників

Зеленський виявив готовність захищати договори тривалої оренди с/г земель агрокомпаній

"Нова пошта" запустила три нові формати послуги redBOX, знизивши тарифи на 12-24%

Ціни на фрукти і ягоди в Україні перебувають на історично високому рівні - УПОА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА