Інтерфакс-Україна
13:19 20.04.2018

ДФС описала майно "Укрнафти" ще на 3,3 млрд грн

1 хв читати
ДФС описала майно "Укрнафти" ще на 3,3 млрд грн

Державна фіскальна служба (ДФС) описала майно ПАТ "Укрнафта" ще на 3,3 млрд грн, повідомила прес-служба відомства.

"Податковий керуючий додатково описав у податкову заставу майно ПАТ "Укрнафта" на суму 3,3 млрд грн (свердловини й обладнання), згідно з даними, отриманими від "Геоінформ України", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі додають, що "Укрнафта" намагається в судовому порядку оскаржити раніше проведений ДФС опис її майна на 11,2 млрд грн.

За даними ДФС, податкова заборгованість "Укрнафти" на сьогодні становить близько 15 млрд грн.

Як повідомлялося, НАК "Нафтогаз України" належить 50% + 1 акція "Укрнафти", групі компаній, пов'язаних з колишніми акціонерами ПриватБанку, - близько 42% акцій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Нова пошта" розмістила облігації серії "G" на 1 млрд грн

В Мінекономіки лишилося чотири заступники та стільки ж додалося

НКРЕКП погодила правила місячного розподілу міждержавних перетинів зі Словаччиною, Угорщиною та Румунією

Дистриб’ютор корейської спецтехніки KCP "Авто-Регіон" планує до 2026 р. продати в Україні щонаймеше 10 од. техніки

Гринчук планує обговорити з міністром енергетики Болгарії можливість співпраці у добудові ХАЕС-3,4

Митниця не перевірятиме підприємства з АЕО та незначним ступенем ризику через рішення РНБО

Нацбанк хоче вилучити з обігу монету номіналом 10 копійок

NovaPay випустить вже 12-ту серію облігацій на суму 100 млн грн

Консорціум Ощадбанку та Укрексімбанку приймає управління БФК Gulliver, "Три О" відкритий до діалогу

Cygnet завершив жнива озимої пшениці врожаю-2025, отримав 13,8 тис. тонн із 1,9 тис. га

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА