Інтерфакс-Україна
18:51 24.04.2018

Міненерговугілля вважає недоцільним відкриття можливості для імпорту електроенергії до переходу на нову модель ринку

1 хв читати
Міненерговугілля вважає недоцільним відкриття можливості для імпорту електроенергії до переходу на нову модель ринку

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України вважає недоцільним відкриття можливості для імпорту електроенергії до переходу країни на нову модель ринку електроенергії.

Про це повідомила державний уповноважений Антимонопольного комітету України (АМКУ) Марія Ніжнік на круглому столі в Києві у вівторок.

За її словами, відповідну позицію Міненерговугілля викладено в листі, отриманому АМКУ.

"Позиція міністерства: наразі не час для впровадження імпорту, враховуючи, що ми переходимо до нової моделі ринку", - сказала вона.

Як повідомлялося, раніше АМКУ рекомендував відкрити можливість для імпорту електроенергії в країну для збалансування впливу великих гравців внутрішнього ринку (ДТЕК, "Енергоатом").

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сенс Банк попередив клієнтів про збої у роботі після нічної атаки ворога

Собівартість будівництва житла в Україні виросла в середньому на 18% з початку року – забудовники

Зростання ВВП України протягом вересня та жовтня становитиме 3-4%, на 2026р. прогноз залишається на рівні 2,5% - Соболев

Ресурс на оборону в проєкті держбюджету-2026 можна буде використовувати на індексацію зарплат військових - Свириденко

Голова комітету Ради Бабак пропонує передбачити додатково 12 млрд грн на підвищення зарплат вчителям у проєкті держбюджету-2026

"Метінвест" у рамках підвищення цікавості до інженерних спеціальностей пропонує фінпідтримку 50 тис. грн

Інфляція у вересні склала 0,3%, у річному вимірі скоротилася до 11,9% - Держстат

"Київміськбуд" розробляє план реструктуризації поточної заборгованості перед підрядниками

Уряд затвердив положення про ядерний страховий пул

"Нафтогаз" залучив 3 млрд грн кредиту Ощадбанку на закупівлю імпортного газу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА