Інтерфакс-Україна
16:34 26.04.2018

Україна має намір взяти участь у двох проектах в Єгипті вартістю $200 млн та $80 млн

1 хв читати
Україна має намір взяти участь у двох проектах в Єгипті вартістю $200 млн та $80 млн

Україна має намір взяти участь у кількох проектах в Єгипті, зокрема з модернізації меткомбінату та реконструкції коксової батареї для компанії, повідомив перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

"Україна готова взятися за кілька проектів в Єгипті. Перший - модернізація Хелуанського меткомбінату вартістю близько $200 млн та реконструкція коксової батареї для компанії El Nasr for Coke & Chemicals company вартістю близько $80 млн", - написав він на своїй сторінці в соцмережі Facebook за підсумками зустрічі з міністром у справах компаній державного сектору Єгипту, що відвідав Україну для залучення українських фахівців для будівництва та модернізації єгипетських держпідприємств.

С.Кубів також уточнив, що торік двосторонній товарообіг між країнами становив майже $2 млрд, а в двостороння торгівля послугами в 2017-му році зросла на 62% порівняно з 2016-м.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Оператор ринку" розширив освітньо-соціальну програму про роботу ринку напрямком розвитку УЗЕ

НКРЕКП дозволила "Укренерго" виділити додаткові 1,8 млрд грн на оплату е/е домСЕС за рахунок промислової ВДЕ-генерації

Центр гумрозмінування виплатив 4,476 млн грн фермеру за розмінування 1150 га на Херсонщині

Вершкове масло до Нового року може подешевшати на 30% - галузева асоціація

ДП "Ліси України" в 2025р під час закупівель на 10 млрд грн змогло зекономити 700 млн грн

Внаслідок ракетної атаки вночі зруйновано складські та виробничі приміщення "Текстиль-Контакту"

"Нова пошта" з 1 грудня оновлює частину тарифів та впроваджує додаткову оплату за отримання посилок у поштоматах

У Києві зруйновано логістичний центр Novus, загинули четверо водіїв

"Укренерго" обмежить енергоспоживання у вівторок у Києві та кількох областях більшим обсягом, ніж прогнозувало

Група компаній "Фавбет" підтвердила блокування її рахунків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА