18:53 18.05.2018

"Укрзалізниця" домовилася з металургами координувати дії з перевезення вантажів

2 хв читати
"Укрзалізниця" домовилася з металургами координувати дії з перевезення вантажів

ПАТ "Укрзалізниця" вважає контрольованою ситуацію з транспортування металургійних вантажів і домовилося з виробниками металургії координувати дії з виробничих, організаційних та комунікаційних питань, наголошується в повідомленні ПАТ.

В. о. голови правління "Укрзалізниця" Євген Кравцов провів екстрену нараду з представниками найбільших підприємств гірничо-металургійного комплексу України, поінформував їх про стан перевезень і ознайомив із заходами, яких "Укрзалізниця" вживає для забезпечення безперебійного процесу доставки вантажів.

"Ситуація залишається контрольованою, комплекс заходів, що здійснено компанією, дозволив працювати у штатному режимі. Учасники наради погодили план дій на найближчу перспективу та домовились координувати дії з виробничих, організаційних та комунікаційних питань", – наголошується в повідомленні.

Крім того, на нараді було вирішено виступити зі спільною заявою, в якій буде оприлюднено консолідовану позицію з актуальних тем галузі.

У нараді взяли участь представники ПрАТ "Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат", ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг", "Метінвест Холдінг", ТОВ "ДТЕК", ТОВ "Лемтранс", ПАТ "ДТЕК Енерго", Федерації металургів України, ОП "Укрметалургпром" та ПрАТ "Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту".

Як повідомлялося, "ArcelorMittal Кривий Ріг" почав генерувати збитки внаслідок страйку залізничників і часткової зупинки виробництва – у травні фінансові втрати, як очікується, сягатимуть понад 1,5 млрд грн, і можуть виникнути перебої з виплатою зарплати та проблеми з оплатою сировини для виробництва.

Раніше адміністрація "ArcelorMittal Кривий Ріг" заявила про те, що через страйк залізничників на підприємстві не функціонує кілька цехів і може статися цілковите зупинення комбінату.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Порошенко схвалив ратифікацію фінугоди між Україною та ЄІБ щодо проекту модернізації інфраструктури "Укрзалізниці"

"Укрзалізниця" призначила ще сім додаткових поїздів до Дня захисника України

"Укрзалізниця" з листопада здаватиме товарні вагони в оренду через аукціони "Прозорро.Продажі"

"Укрзалізниця" планує посилити маркетинг і ремонтну вертикаль "Пасажирської компанії"

"Укрзалізниця" призначила сім додаткових потягів до Дня захисника України

"Укрзалізниця" планує запустити потяг "Київ-Берлін"

Оновлений логотип "Укрзалізниці" було розроблено на безоплатній основі

"Укрзалізниця" здійснила ребрендинг

Із Києва до Лисичанська курсуватиме нічний експрес, перший рейс - 30 вересня

Гройсман про можливе підвищення "Укрзалізницею" тарифів на вантажоперевезення: Жодних односторонніх рішень бути не може

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА