18:53 18.05.2018

"Укрзалізниця" домовилася з металургами координувати дії з перевезення вантажів

2 хв читати
"Укрзалізниця" домовилася з металургами координувати дії з перевезення вантажів

ПАТ "Укрзалізниця" вважає контрольованою ситуацію з транспортування металургійних вантажів і домовилося з виробниками металургії координувати дії з виробничих, організаційних та комунікаційних питань, наголошується в повідомленні ПАТ.

В. о. голови правління "Укрзалізниця" Євген Кравцов провів екстрену нараду з представниками найбільших підприємств гірничо-металургійного комплексу України, поінформував їх про стан перевезень і ознайомив із заходами, яких "Укрзалізниця" вживає для забезпечення безперебійного процесу доставки вантажів.

"Ситуація залишається контрольованою, комплекс заходів, що здійснено компанією, дозволив працювати у штатному режимі. Учасники наради погодили план дій на найближчу перспективу та домовились координувати дії з виробничих, організаційних та комунікаційних питань", – наголошується в повідомленні.

Крім того, на нараді було вирішено виступити зі спільною заявою, в якій буде оприлюднено консолідовану позицію з актуальних тем галузі.

У нараді взяли участь представники ПрАТ "Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат", ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг", "Метінвест Холдінг", ТОВ "ДТЕК", ТОВ "Лемтранс", ПАТ "ДТЕК Енерго", Федерації металургів України, ОП "Укрметалургпром" та ПрАТ "Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту".

Як повідомлялося, "ArcelorMittal Кривий Ріг" почав генерувати збитки внаслідок страйку залізничників і часткової зупинки виробництва – у травні фінансові втрати, як очікується, сягатимуть понад 1,5 млрд грн, і можуть виникнути перебої з виплатою зарплати та проблеми з оплатою сировини для виробництва.

Раніше адміністрація "ArcelorMittal Кривий Ріг" заявила про те, що через страйк залізничників на підприємстві не функціонує кілька цехів і може статися цілковите зупинення комбінату.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Кабмін затвердив чотирьох незалежних членів НР "Укрзалізниці"

"Укрзалізниця" відновила залізничне полотно на станції "Нижньодніпровськ-Вузол" Дніпропетровської області після крадіжки

"Укрзалізниця" просить включити до держпрограми з безпеки на дорогах будівництво чотирьох шляхопроводів замість залізничних переїздів з інтенсивним автобусним рухом

"Укрзалізниця" призначила сім додаткових поїздів до Дня Конституції

"Укрзалізниця" з 8 червня припинила операції з вагонами близько 60 компаній із санкційного списку РНБО

"Укрзалізниця" запускає пілотний проект із гарячого харчування в нічних поїздах

"Укрзалізниця" оприлюднить інформацію про фінансові платежі на порталі Є-data

"Укрзалізниця" попереджає про можливі збої в роботі системи онлайн-продажу квитків

Зростання залізничних швидкостей в Україні до 250 км і вище неможливе без держфінансування інфраструктури - "Укрзалізниця"

"Укрзалізниця" планує реконструювати станцію "Білгород-Дністровський" до літа 2019 р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА