17:43 21.05.2018

"Рошен" інвестував 30 млн грн у запуск демонстраційного центру на Київській кондфабриці

2 хв читати
"Рошен" інвестував 30 млн грн у запуск демонстраційного центру на Київській кондфабриці

 Корпорація "Рошен" запустила на Київській кондитерській фабриці демонстраційний центр із лінією виробництва шоколадних плиток вартістю 30 млн грн.

Відповідно до прес-релізу корпорації, зі столичної кондфабрики частину виробничого обладнання було перенесено до Вінниці, й тепер тут облаштовують громадський простір, на створення якого цього року корпорація планує інвестувати 90 млн грн.

Як повідомлялося, до кінця 2018 року корпорація "Рошен" має намір завершити перший етап благоустрою площі на території Київської кондитерської фабрики та відкрити сезонну ковзанку площею понад 2 тис. кв. м.

Другий етап благоустрою завершиться у 2019 році, він передбачає встановлення динамічного фонтану та створення технічного комплексу для відеопроекції та світло-музичного шоу.

У корпорації зазначили, що концепція громадського простору перебуває в процесі доопрацювання, а роботи з реконструкції, імовірно, завершаться до 2020 року.

Переїзд офісу до заводської будівлі запланований на поточний рік.

До корпорації Roshen, одного з найбільших в Україні виробників кондитерських виробів, входить Київська, Кременчуцька (Полтавська обл.) кондитерські фабрики, два виробничі майданчики у Вінницькій області, масло-молочний комбінат "Бершадь молоко" (Вінницька обл.), два виробничі майданчики в Липецькій області (РФ), Клайпедська кондитерська фабрика (Литва) та фабрика Bonbonetti Choco (Угорщина).

Корпорація виробляє близько 320 видів кондитерських виробів: шоколадні та желейні цукерки, карамель, шоколад, печиво, вафлі, бісквітні рулети й торти. Загальний обсяг виробництва сягає 450 тис. тонн продукції на рік.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА