13:05 23.05.2018

Syngenta спільно з USAID створили платформу для розвитку агробізнесу в Україні

2 хв читати
Syngenta спільно з USAID створили платформу для розвитку агробізнесу в Україні

 Syngenta в Україні в партнерстві з проектом USAID "Підтримка аграрного та сільського розвитку" ("Агросільрозвиток") створили "Клуб стратегічних партнерів плодоовочевого ринку", перше засідання якого відбулося в Києві у вівторок.

Як повідомляли на засіданні ініціатори створення клубу, він об'єднає виробників, переробників, торговельні мережі та рестораторів для того, щоб стабілізувати плодоовочевий бізнес і наповнити український ринок овочами та фруктами вітчизняного виробництва, а також підвищити якість продукції та налагодити діалог і взаємодію між гравцями.

За словами заступника директора проекту USAID "Агросільрозвиток" Ксенії Сидоркіної, сільгоспвиробникам важливо адаптувати найкращі світові практики агровиробництва, щоб залишатися конкурентними. Перед виробниками та переробниками постають нові виклики, зокрема впровадження міжнародних стандартів якості та безпеки продукції.

"Протягом останніх кількох років різко змінилися потреби та переваги плодоовочевого ринку. Зростання добробуту країн світу формує нові споживчі преференції до типу, якості, упаковки, презентації агропродукції. Ці зміни потребують нових підходів до ведення бізнесу. Виробникам, заготівельникам, переробникам, торговельним мережам необхідний єдиний майданчик для відкритого діалогу та ефективного партнерства. Клуб стратегічних партнерів - чудова ініціатива", - зазначила вона.

На думку генерального директора компанії Syngenta в Україні Гебхарда Рогенхофера, для стабільного розвитку українського ринку овочів і фруктів бракує ефективнішої комунікації та взаємодії між його гравцями, а також правильного позиціонування власного бізнесу у виробничо-збутовому ланцюгу.

Організатори також зазначили, що при зростанні цін одночасно з низькою якістю продукції вітчизняний ринок овочів і фруктів скорочується.

За оцінками Syngenta, загальна площа промислового вирощування овочів в Україні протягом останніх п'яти років скоротилася майже на 20% (з 202 до 167 тис. га), картоплі - на 25% (з 67 до 50 тис. га).

Обсяг ринку засобів захисту рослин, за даними керівника підрозділу маркетингу ЗЗР Syngenta в Україні Миколи Довгаля, також поступово знижується.

"Недостатнє застосування інтенсивних технологій і, як наслідок, отримання продукції низької якості та висока конкуренція, зокрема імпортної продукції, призводять до скорочення українського ринку овочів і фруктів і втрати доходів", - наголосив він.

Проект USAID "Підтримка аграрного та сільського розвитку" розрахований до 2020 року і спрямований на сприяння комплексному і сталому економічному зростанню шляхом розвитку аграрного сектора та створення привабливіших умов проживання в сільській місцевості України.

Syngenta є одним зі світових лідерів у сфері засобів захисту рослин і насінництва. У компанії працюють 28 тис. співробітників у більше ніж 90 країнах світу.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Мінфін України знизив ставку за 3-міс. ОВДП до 9,9% і за 6-міс. до 10,27%

Законопроекти про впровадження плати за використання автодоріг вантажним транспортом мають максимально враховувати інтереси українських перевізників

Саакашвілі має намір заблокувати впровадження квот на імпорт міндобрив

"Вог Рітейл" продовжив контракт із "Укрзалізницею" на організацію харчування у швидкісних поїздах зі збільшенням щомісячного платежу, новий конкурс планується у вересні

Українці у травні продали готівкової валюти на $48,5 млн більше, ніж купили

ДТЕК ВДЕ в 2019 р збільшив капітальні інвестиції в 2,1 раза - до 8,9 млрд грн

ЄС змінив умови експорту металопрокату в третьому періоді дії захисних заходів із 1 липня до 30 червня 2021 року

BofA погіршив прогноз падіння ВВП України в 2020 році до 6,8%

Доходи держбюджету у травні-2020 недовиконано на 2,2%

Дефіцит держбюджету за 5 міс.-2020 становив 47,8 млрд грн - Мінфін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА