Інтерфакс-Україна
14:07 29.05.2018

OPIC розгляне питання страхування кредитів на $250 млн для "Нафтогазу" під закупівлю газу

1 хв читати
OPIC розгляне питання страхування кредитів на $250 млн для "Нафтогазу" під закупівлю газу

 Рада директорів фінансової установи уряду США OPIC 14 червня розгляне питання страхування кредитів на $250 млн (плюс відсотки) для НАК "Нафтогаз України" під закупівлю компанією газу в літній період, повідомляється на сайті OPIC.

Планується, що відповідні кредити, загальна сума яких може сягати $270 млн, "Нафтогаз" залучить у Goldman Sachs International та інших міжнародних фінустанов.

Як зазначають в OPIC, реалізація проекту дасть змогу "Нафтогазу" закупити газ в обсязі до 4% від річного споживання України за привабливою ціною для подальшої його реалізації в осінньо-зимовий період.

"Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Холдинг є монополістом із транзиту та зберігання природного газу в підземних сховищах, а також із транспортування нафти трубопровідним транспортом територією країни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна отримала $50 млн від Світового банку за проєктом у сфері охорони здоров’я THRIVE

Наступного тижня Україна завершить сезон відбору газу та зосередиться на підготовці до зими – ексміністерка енергетики

НБУ заперечив політичний тиск у справі перевірки банку Порошенка

IWG plc готує відкриття другого Spaces у Києві у 2026 році

Мінсільгосп США підвищив на 3,2% прогноз експорту Україною пшениці в 2024/25 МР

CRH може втратити в Україні активи на EUR100 млн через скасування судом дозволу АМКУ на покупку компаній "Дікергофф"

Виторг від реалізації підакцизних товарів у березні 2025р виріс - ДПС

Комісія першого конкурсу на нову генеруючу потужність відхилила пропозицію "Укрнафти" та ще двох учасників

Rozetka передать весь прибуток за продаж товарів "Біосфери" на відбудову зруйнованих складів

БЕБ може створити бібліотеку зразків тютюнової продукції для боротьби з контрафактом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА