Інтерфакс-Україна
09:29 30.05.2018

Вовка звільнено з посади голови НКРЕКП

2 хв читати
Вовка звільнено з посади голови НКРЕКП

Президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення Вовка Дмитра Володимировича з посади голови Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), повідомляє прес-служба глави української держави.

"Звільнити Вовка Дмитра Володимировича з посади голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", - ідеться в указі від 26 травня.

Як повідомлялося, 27 лютого номінаційна комісія оголосила про другу "хвилю" конкурсу, заяви в рамках якої приймалися до 12 квітня. З осіб, відібраних під час другої "хвилі", мають бути призначені ще двоє нових членів НКРЕКП.

13 квітня номінаційна комісія з відбору нових членів НКРЕКП відмовила тодішньому голові регулятора Дмитру Вовку в участі в конкурсі через недостатній досвід роботи у галузі енергетики.

25 квітня Д.Вовк оскаржив у суді відмову номінаційної комісії в участі у відборі нових членів регулятора.

14 травня номінаційна комісія з відбору нових членів НКРЕКП завершила першу "хвилю" конкурсу, затвердивши перелік із 10 кандидатів для подальшого передання президенту України на розгляд. У рамках першої "хвилі" мають призначити п’ятьох нових членів НКРЕКП.

Окружний адміністративний суд Києва 17 травня призупинив проведення другої "хвилі" відбору нових членів НКРЕКП як забезпечення за позовом Антона Гудаченка (раніше номінаційна комісія відмовила А.Гудаченку в участі в конкурсі через недостатній досвід роботи в енергетиці - ІФ).

До складу НКРЕКП мають входити семеро членів, враховуючи її голову.

НКРЕКП здійснює державне регулювання діяльності суб'єктів природних монополій в електроенергетиці, теплопостачанні, нафтогазовому комплексі, централізованому водопостачанні та водовідведенні, переробці та захороненні побутових відходів, а також забезпечує проведення цінової і тарифної політики в цих сферах.

 

ОСТАННЄ

Можливим державним IPO має передувати розрахунок з міноритаріями націоналізованих АТ – глава ІГ "Універ"

Ощадбанк поки візьме на себе управління "Гулівером" і готуватиме об'єкт до потенційно можливої реалізації

Кількість ідентифікацій через BankID НБУ у першому півріччі зросла на третину

"Нова пошта" у І пів.-2025 збільшила виручку на 23%

Рада для потреб оборони збільшила видатки держбюджету-2025 на 400 млрд грн та його дефіцит на 185 млрд грн

Ощадбанк за І півріччя 2025 року профінансував енергопроєктів на 4,3 млрд грн

Об’єднане Мінекономіки стало найбільшим міністерством в уряді і буде націлене на 7 напрямків - Соболев

Рада розгляне проєкт збільшення видатків держбюджету-2025 на оборону на 412,3 млрд грн без спірних 8 млрд грн Києва

ФРС залишила базову ставку в діапазоні 4,25-4,5%, як і очікувалося

"Укрнафта" сплатила до держбюджету 5 млрд грн дивідендів за 2024р

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА